Безрамне скління фасадів

Безрамне скління фасадів в будівництві

При проектуванні фасадів будівлі може використовуватися безліч конструктивних рішень. Вони відрізняються за зовнішнім виглядом, надійністю і довговічністю. Ці параметри необхідно враховувати при виборі відповідного варіанту.

Популярність набирає безрамне скління фасадів, воно стало модним рішенням в останні роки. Застосування подібної технології має безліч переваг, це найперспективніший варіант на сьогоднішній день.

Чому потрібно вибрати безрамне скління?

Безрамне скління з’явилося в нашій країні порівняно недавно, але технологія стрімко розвивається. Перерахуємо основні переваги:

1. Неповторний зовнішній вигляд. За допомогою безрамного скління можна створити привабливий екстер’єр будівлі, він вразить усіх оригінальним дизайном.

2. Конструкції повністю універсальні. Скління виконується за індивідуальним проектом, його можна підігнати під особливості будови.

3. Система проста в обслуговуванні. Не потрібно витрачати величезну кількість коштів на підтримку роботи основних елементів.

4. Фасад легко очищається від забруднень. Відсутність рам дозволяє легко мити скло, з них повністю видаляється накопичений пил.

5. Безрамне скління відрізняється високою надійністю. Всі компоненти надійно фіксуються, система прослужить протягом багатьох десятків років.

Як проводяться роботи?

Спочатку необхідно звернутися до фахівців, надати їм проект будівлі та забезпечити допуск на об’єкт. Отримані дані дозволять розробити систему безрамного скління і визначити технологію монтажу.

Для установки використовується тільки спеціальне скло, яке пройшло термічну обробку. Під час загартування істотно підвищується міцність конструкції, вона зможе витримати різні навантаження.

Певні вимоги пред’являються до товщини панелей. Тільки при дотриманні всіх правил конструкція зможе переносити підвищені навантаження і експлуатуватися в подібних умовах.

Фурнітура

Скління виконується з використанням спеціальної фурнітури. Компоненти виготовляються з міцних металевих сплавів, вони забезпечують підтримку конструкції. Важливим параметром є стійкість до корозії, елементи повинні переносити експлуатацію в складних умовах.

За допомогою фурнітури панелі з’єднуються одна з одною. Компоненти розташовуються по кутах конструкції і надійно фіксують скло. Кількість елементів фурнітури на кожному склі залежить від його розмірів, товщини і ваги. Всі розрахунки здійснюються ще на стадії проектування.

Безрамне скління фасадів

Загальний вигляд безрамного скління фасаду

Фасад

Фасад збирається з окремих панелей, для виконання робіт знадобиться певний час. Фахівці перевіряють надійність кріплень, після конструкція здається замовникові.


Мітки:
2 коментарі

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *