Будинок з натурального дерева

Будинки з дерева.

Хто з нас не мріяв про заміський будинок? Життя в стороні від галасливого, запиленого, багатолюдного міста дає відчуття свободи і простору, можливість спілкуватися з природою, будь то дачна ділянка чи шезлонг на стриженому газоні.

Нам хочеться жити у красивому й екологічному заміському будинку. Якщо прийнято рішення про будівництво свого будинку, то потрібно визначитися з якого матеріалу цей будинок буде. Екологічність співвідноситься не з усіма будівельними матеріалами. Згадайте, на який варіант проживання впаде вибір під час швидкоплинного відпочинку? Звичайно на дерев’яний котедж. Тому, що в ньому легко дихається, відчувається неповторний запах деревини, у ньому затишно і душевно комфортно.

Чому варто вибрати дерев’яний брус?

Дерево є прекрасним природним матеріалом і здавна використовувалося для будівництва будинків. Завдяки низькій теплопровідності дерев’яний будинок тепліше від цегляного, кам’яного або бетонного. Взимку в ньому тепло, влітку – прохолодно. Здатність деревини «дихати» дозволяє оновлювати за добу до 35% повітря, що підтримує в приміщенні кисневий баланс і оптимальну вологість повітря. Дерево не викликає алергічної реакції, тому абсолютно безпечне для алергіків і дітей. Смоли та олії, що містяться в дереві, наповнюють приміщення особливим ароматом. Його довговічність перевірена часом та підтверджується пам’ятками дерев’яного зодчества. Дерево додає будинку елітну красу. Сучасні технології обробки деревини дозволили вирішити проблему пожежонебезпеки, гниття і псування жуками-короїдами.

Як будується будинок з дерева?

При будівництві дерев’яного будинку використовується звичайний або профільований брус. Звичайний брус являє собою калібровані колоди, оброблені з чотирьох боків до прямокутного або квадратного перетину. При будівництві будинку з профільованого бруса професійними фахівцями, додаткова обробка стін не потрібна, достатньо підкреслити фактуру деревини.

Будинок з екологічно чистих матеріалів – мрія будь-якої жінки, а його споруда принесе гармонію в сім’ю, радість нових звершень, відпочинок на чистому повітрі і гарний настрій. Немає нічого кращого, ніж прогулянка з дітьми навколо свого будинку виготовленого з натурального дерева: матеріалу, який користується популярністю завдяки його властивостям і природним якостям.

Популярність будівельного матеріалу з натурального дерева

У всьому світі в сучасному заміському будівництві відзначається стійка тенденція зростання кількості зведених дерев’яних будинків. В кожній країні є свої відмінні особливості. Типові проекти будинків з профільованого бруса в Австрії, Франції, Швейцарії – це присадкуваті будівлі, з двосхилим дахом, так званий стиль Шале. У країнах Скандинавії дерев’яний будинок з великими вікнами, балкончиком під двоскатним дахом з довгим виносом стоїть на високому фундаменті з каменю. Канада і Америка будується за канадською каркасною технологією. Японія дотримується традиційної каркасно-стовпової конструкції.

будинки з дерева на фото
будинки з дерева - фото
будинки з дерева і його фото
Кожен може обрати свій дерев’яний будинок для щасливого життя.


Мітки:

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *