Будівництво з використанням металевого каркасу

Будівництво з використанням металевого каркасу.

Всі ті люди, які народилися за радянських часів, так і всі інші, які народилися після СРСР, чудово знають, якими були промислові об’єкти ще в той час. Бо промислові будинки, які побудовані ще в ті роки, набагато міцніші тих, які будують в наш час. В ті часи будували будівлі, що називається, на совість, це були великі залізобетонні будівлі на міцному фундаменті, міцність яких повинна була у багато разів перевищувати допустимі навантаження.

У наш же час із змінами ринкових відносин і з будівельними технологіями, стали по-іншому ставиться до будівництва промислових будівель. Значно знизилася швидкість, ціна та мобільність стали більш пріоритетними, ніж якість.

Часто почали використовувати металеві каркаси. І з урахуванням того, якою має бути будова, холодною або теплою, обшивають її профільованим листом або сендвіч-панелями. Причому фундамент для такої будівлі необов’язково повинен бути важким і неймовірно міцним, досить використовувати легкий фундамент здатний витримати ту конструкцію, яку потрібно побудувати. Відповідно і грошей на таку будівлю йде значно менше, ніж для більш важкої і більш потужної будівлі. Підстави для такого будинку ллються окремо під кожну колону, у вигляді “склянки”. Такий фундамент дуже гарний і міцний для колон з металу. І якщо раніше металоконструкції використовувалися лише для споруди будівель промислового характеру, то в наш час котеджі і житлові будинки будуються за допомогою металоконструкцій. Перевага використання металоконструкцій — це невеликі витрати, швидкість монтажу і демонтажу.

У сендвіч-панелей дуже маленька теплопровідність, вона настільки мала, що двадцять сантиметрів базальтової мінеральної вати рівна, наприклад, товщині метрової стіни з цегли. І це враховуючи те, що квадратний метр панелей у багато разів дешевше цегли.

Зміни в ринковому підході призвели до того, що замовники промислових будівництв вирішили збільшити швидкість повернення своїх вкладених у проект коштів. А для того, щоб швидше підприємство запрацювало, потрібно знизити до мінімуму терміни будівництва, і при цьому одержати максимальний ефект. Якщо в радянський час промислове підприємство могло будуватися роками, то в наш час — це місяці. І з кожним роком все перспективнішим і перспективнішим стає будівництво у найкоротші терміни.

Ще одна велика перевага, яку не можна не відзначити, це те, що метало-конструкційні будівлі при бажанні можна розібрати і перевезти в інше місце. При обліку того, що така будівля перевозиться з мінімальними втратами. Виходячи із статистики втрати при таких операціях не перевищують п’ятнадцяти відсотків, що цілком можливо при перевезенні дуже великого цеху вагою по кілька сотень тонн.

Будівництво промислових будівель підпорядковується кільком основним вимогам бізнесу в наш час. Будівлі та споруди промислового характеру повинні швидко зводитися і при всьому цьому будівництво має йти в ногу з часом, воно має бути значно дешевше, ніж будівництво капітального об’єкта, ну і будівництво повинно бути з високим коефіцієнтом мобільності.

Підіб’ємо підсумок. У використанні в будівництві металевого каркаса є великі плюси, і свої перспективи. І напевно метало-конструкційні вироби тепер вже точно ніколи не вийдуть з моди в світі будівельного бізнесу, а якщо їх популярність і знизиться, то лише тому що прогрес не стоїть на місці і в майбутньому будуть придумані більш інноваційні методи будівництва.

Далі рекомендую почитати про гідроізоляцію підлоги.


Мітки:

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *