Гідроізоляція фундаменту своїми руками

Гідроізоляція фундаменту.

При спорудженні нового будинку, кожен будівельник знає, що від фундаменту буде залежати довговічність і міцність будинку. Щоб фундамент за декілька років просто не розсипався, або не поміняв колір від вологи, його потрібно правильно гідроізолювати.

Гідроізоляція фундаменту своїми руками досить кропіткий процес, який вимагає великої кількості часу, і певних фінансових витрат. Фундамент добре зможуть захистити рулонні або плівкові матеріали.

Перед початком роботи потрібно провести підготовку, яка включає в себе: очищення поверхні фундаменту, і якщо є необхідність, то зміцнення, вирівнювання, ґрунтування і висушування. Для підготовки не рекомендується використовувати: толь, руберойд або пергамін, оскільки ці матеріали під впливом зовнішніх чинників швидко руйнуються. Коли підготовчі роботи будуть закінчені — можна буде приступати до гідроізоляції.

Гідроізоляцію фундаменту виконують наступним чином

Бетонні підстави потрібно застелити рулонами, після чого з’єднати краї. Для цього існують спеціальні інструменти, такі як будівельний фен або газовий пальник. Майте на увазі, довжина звисаючих кінців повинна бути від 60 до 80 сантиметрів. Коли закінчите з цим, можете приступати до вертикальної поверхні. Робиться все приблизно у тому ж порядку, тільки кінці повинні бути в довжину 40-50 сантиметрів. Потім горизонтальні звисаючі кінці потрібно звести до вертикальних і з’єднати.

Крім цього, зараз активно використовують рідкі засоби по зміцненню зовнішньої і внутрішньої сторін фундаменту. Такі засоби мають активні компоненти, які після застосування вступають в реакцію з вологою. В результаті цього утворюються кристалічні сполуки, вони у свою чергу заповнюють всі пори і тріщини.

Гідроізоляція фундаменту за допомоги спеціальної мастики своїми руками

Добре зарекомендувала себе гідроізоляційна мастика “Izofast” (Ізофаст), хоча й інші не менш ефективні. Наносять мастику щіткою або шпателем у два шари на фундамент, другий після повного висихання першого.


2 коментарі

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *