SIP панелі – опис, переваги і недоліки

SIP панелі - опис, переваги.

Сама популярна канадська технологія будівництва дозволила розробити багатошарові SIP панелі. Відмінні характеристики дозволяють зводити будинки дуже швидко, надійно, а найголовніше — за порівнянно доступною ціною.

Матеріал виготовляється за допомогою автоматизованої лінії збірки. Завдяки кращим технологіям, дані панелі володіють високою якістю і неповторністю. SIP панелі мають масу переваг, наприклад у домобудівних технологіях. Матеріал є дуже чудовим, так як володіє вищим рівнем теплозахисту. Отже, будинок, який побудований саме з таких панелей буде дуже теплим і затишним. Завдяки невеликій вазі панелей, їх можна застосовувати на легких фундаментах. Причому установка буде відбуватися буквально пару днів. При необхідному монтуванні, не потрібна спеціальна техніка. Будівля збирається дуже легко і швидко.

Якщо порівнювати SIP панелі з матеріалом з цегли, дерева і багатьох інших матеріалів, то саме панелі перевершують не тільки відносно низькими цінами, але і звичайно ж, якістю і швидкістю зведення. Незважаючи на те, що сама панель дуже тонка, вона здатна зберігати тепло більшою мірою, ніж будь-який інший матеріал. Але це ще не все, займатися будівництвом можна в будь-яку погоду і навіть в будь-який час року. Не слід турбуватися, що конструкція з такого будинку вийде нестійкою, це зовсім не так! Будівля виходить дуже теплою, міцною та надійною.

Поверхня SIP панелей дуже гладка і рівна, а це значить, що не буде ніяких проблем з обробкою. Між стелею і стіною, або між стіною і підлогою немає тріщин, навіть найменших. Будівництво із таких панелей не займає багато часу і праці, все робиться дуже просто та швидко. З такими панелями зовсім не варто турбуватися про усадку, вирівнювання стін та багато іншого. Ці панелі просто ідеальні. Якщо потрібно приховати якісь комунікації, то це зовсім не складе ніяких зусиль.

SIP панелі, будинки з них - опис
Але у SIP панелей є також один головний недолік, вони мають низьку вогнестійкість, порівняно з іншими матеріалами. Тому при виконанні роботи електромонтажної, краще звернутися до фахівця. Він вже точно знає, як правильно захистити будинок від різного роду загоряння. Для своєї ж безпеки, в кожному з приміщень необхідно встановити датчики, які будуть спрацьовувати на дим чи різку зміну температури. Щоб будинок не намокав, необхідно навколо нього розташувати більш широкий каркас. І бажано, в зимовий період часу, як можна частіше, прибирати з нього сніг.


Мітки:
Один коментар

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *