Сучасні дерев’яні вікна

Сучасні дерев'яні вікна, їх переваги.

Скління – найважливіший етап у будівництві будинку. Часто трапляється так, що при виборі віконних конструкцій покупець може розгубитися, у зв’язку з численними пропозиціями ринку.

Установка дерев’яних вікон не відрізняється від пластикових, її також повинні виконувати кваліфіковані фахівці. Але вибір на користь дерев’яних вікон, продемонструє надалі при їх експлуатації свої переваги. Комфорт і зручність при їх використанні забезпечує спеціальна деревина, що має ряд позитивних характеристик – вентиляція, невисока теплопровідність, екологічність.

Сучасні дерев’яні вікна, їх характеристики і переваги

Дерев’яні вікна відрізняються високою ціною, але привносять в будинок додаткову зручність і стиль при поєднанні з паркетом, дверима та іншими базовими елементами інтер’єру. За функціональністю вони не поступаються пластиковим вікнам, тобто єдиною відмінністю їх є — це застосування натуральних матеріалів при виготовленні. Так само, як і пластикові, дерев’яні євро-вікна можуть мати різну конструкцію стулок (відкидні, поворотні, розсувні). За індивідуальним замовленням виробники виготовляють і арочну форму вікон.

Відмітною властивістю дерев’яних вікон вважається стійкість до холоду в зимовий час року, а також низька теплопровідність, що повністю відповідає і оптимально підходить до клімату нашої країни. Матеріал при виготовленні вікон обробляється спеціальними засобами, завдяки яким він виявляється захищеним від деформацій, що відбуваються через різкі перепади температури.

Багато домовласників вибирають дерев’яні вікна, бо знають про здатність цього природного матеріалу пропускати свіже повітря у внутрішню структуру. Така здатність дерева допомагає створити і утримувати сприятливий мікроклімат житлового приміщення. Навпаки, відмічено, що при використанні пластикових вікон у будинку самого надійного виробника, є потреба в регулярному провітрюванні приміщення кожен день.

У зв’язку з екологічною обстановкою рекомендується використовувати в будинку виключно натуральні та екологічно безпечні віконні конструкції, що оберігають атмосферу здоров’я.

Компанія «Вікна», що виготовляє дерев’яні євро-вікна зі скло-пакетом, пропонує вікна трьох класів: економ, люкс і еліт. Вікна економ-класу мають низьку вартість і робляться з клеєної деревини. Всі інші класи вікон роблять із сосни, дуба і модрини.


Мітки:
Один коментар

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *