Бетонні плити з геометричним малюнком на лицьовій поверхні прикрасять будь-який фасад

Бетонні плити з геометричним малюнком на лицьовій поверхні прикрасять будь-який фасад

Як перетворити стіни з непоказного сірого залізобетону на витвір мистецтва? Фінська компанія Graphic Concrete Ltd знає відповідь. Протягом більше 20 років вона виробляє і продає інноваційний будівельний матеріал, винайдений архітектором Семулі Нааманка, – бетонні плити з різним декоративним покриттям. А нещодавно компанія оголосила про випуск нової колекції GCPro ™ бетонних плит з ексклюзивним геометричним малюнком. Ця колекція призначена для різних дизайнерських і архітекторських проектів.

Унікальність бетонних плит Graphic Concrete, вироблених на заводі компанії, полягає у використанні спеціальної мембрани. На мембрану, із нанесеним на неї бажаним зображенням, укладається шар бетону необхідної товщини. Після того, як бетонна суміш схопилася, мембрана обережно видаляється, а на поверхні плити проявляється декоративний рельєфний малюнок. Згодом плита може бути забарвлена за бажанням замовника, хоча, навіть у сірому виконанні малюнок, за рахунок своєї рельєфності, виглядає вишукано і елегантно.

До речі, виготовлені таким способом залізобетонні плити не потребують будь-якої додаткової обробки, завдяки чому суттєво скорочуються витрати та час на їх установку. Стандартна висота плит 3000 – 3200 мм. Продукція може бути використана для облицювання збірних бетонних поверхонь, наприклад, фасадів, а також в якості декоративного покриття тротуарів і доріг.

Бетонні плити Graphic Concrete – це не тільки практично і безпечно, але і дуже красиво.


Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *