Іспанська фірма випустила інноваційний гнучкий керамічний матеріал Flexbrick

Інноваційний гнучкий керамічний матеріал від Flexbrick

Іспанська стартаповська компанія Flexbrick розробила нову технологію в кераміці і нещодавно представила на ринок інноваційний керамічний гнучкий будівельний матеріал під однойменною назвою Flexbrick.

Нова промислова система складається з гнучких листів, кожен з яких представляє собою сплетені між собою каркаси із сталевого дроту, які обладнані блоками виготовленими з обпаленої глини.

За словами компанії, ця система надає необмежені можливості для архітекторів і дизайнерів в проектуванні конструкцій будь-яких форм та розмірів, завдяки своєму унікальному поєднанню гнучкості, механічної міцності, та естетичності зовнішнього вигляду. Тільки шляхом зміни товщини керамічних блоків цей “текстильний матеріал” може бути використаний в якості підлогового покриття, покрівлі, накладних стінових панелей, вентильованих фасадів, склепінь, а також для виконання різних ландшафтних робіт, в тому числі укріплення схилів, виготовлення вуличних архітектурних елементів, дорожніх покриттів тощо.

Система Flexbrick була розроблена спільно з іншими іспанськими компаніями: Piera Ecocerámica і Cerámica Malpesa. Гнучкі керамічні пластини дозволяють побудувати конструкції будь-якого вигину, при цьому вони досить легкі, що дозволяють мінімізувати використання опорних конструкцій і колон. Більш того, система є дійсно універсальною – модифікувавши тільки 10 відсотків компонентів, її можна настроїти для використання практично будь-яких будівельних конструкцій.

Інноваційний гнучкий керамічний матеріал від Flexbrick

Система Flexbrick випускається в широкому діапазоні кольорів керамічних блоків і поставляється замовнику в рулонах, або на спеціальних піддонах.


Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *