Обробка фасадів будинків облицювальним каменем

Обробка фасадів будинків облицювальним каменем

Ідеальним для обробки фасадів будинків є оздоблення каменем. Зручність монтажу, практично повна схожість зі справжнім природним матеріалом – все це наділяє чудовими якостями декоративний камінь.

За короткий термін можна зробити «цегляний» будинок або «кам’яний» будинок, використовуючи для обробки фасаду штучний камінь. Штучний камінь надає фасаду оригінальний вигляд, а також служить захистом від опадів і перепадів температур.

Виготовляють штучний камінь з цементу й піску природного походження, при цьому додають різні добавки і колірні пігменти. Так що назву штучний камінь носить лише умовно.

Не тільки для будинків з бетонних або інших блоків можна використовувати в якості обробки камінь, але навіть для оздоблення фасадів будинків з дерева його також можна застосувати.

Але слід зазначити те, що для цього необхідно заздалегідь нанести шар гідроізоляції (пергамін) і штукатурну сітку. Далі на сітку наносять розчин 1 см товщини. Облицювання можна починати коли висохне монтажний шар.

Для різних типів фасаду використовується оздоблення фасадів каменем. Наприклад, для бетонних, цегляних, металевих і дерев’яних. Що стосується фасадів з цегли та бетону, то перед обробкою фасадів каменем не потрібна додаткова обробка. Оскільки фізичні властивості і стіни облицювального матеріалу однакові.

Так що штучний камінь укладають за допомогою спеціального клею, не застосовуючи додаткове кріплення. Однак, необхідно звернути увагу на пористість бетону при обробці фасаду каменем, бо якщо є місце відсутність пористості, то потрібно обробити бетон праймером. У разі цегляних фасадів можуть вимагатися нанесення насічок, штукатурка і очищення.

Коли оздоблення фасадів каменем завершене, то зовнішні елементи будівлі краще обробити за допомогою гідрофобного складу. Тоді фасад будинку оброблений каменем буде виглядати оригінально.

Оздоблення фасаду будинку каменем - зображення.
Приклад обробки фасаду каменем.
На зображенні приклад обробки фасаду будинку камінням.

Це на зображеннях тільки деякі приклади будинків оброблених штучним каменем.

Далі мова піде про покрівельну мастику, види, застосування, склад, властивості тощо.


Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *