Фасадні облицювальні панелі під цеглу

Облицювальні панелі - новинка.

Побудувати затишний будинок, повністю упорядкований всередині – це звичайно, велика справа для кожного власника приватного житла. Але при цьому доводиться продумувати і зовнішнє оформлення будинку. Адже краса складається з гармонії зовнішнього дизайну і внутрішнього наповнення. І ось в цьому питанні доводиться вибирати і використовувати натуральний, дорогий матеріал, або штучний, але більш приємний у фінансовому відношенні.

Благородно і добротно виглядають житлові будинки з обробкою декоративною цеглою. Цей матеріал, хоча і відрізняється масою позитивних якостей, але не завжди буває по кишені. У цьому випадку виручити може штучний аналог – облицювальні панелі під цеглу для фасадів.

Переваги фасадних панелей

1. Зовні фасадні панелі практично не відрізняються від натурального матеріалу. Помітити різницю можливо лише при найближчому розгляді облицювання.

2. Укладання панелей не вимагає багато трудових витрат. З облицювальними роботами цілком можна впоратися самостійно, тоді як рівну і міцну кладку з цієї цеглини можуть здійснити лише професіонали.

3. За часом облицювання готовими панелями займає в кілька разів менше часу, ніж кладка облицювальної цегли.

4. Матеріали, з яких виготовляється штучна «цегла», стійкі до різких перепадів температур, підвищеної інсоляції та високої вологості. Панелям не страшні шкідники-комахи, які розкладають органічні матеріали, мікроорганізми та грибки.

5. З плином часу штучні облицювальні панелі під цеглу не втрачають своїх колірних характеристик. На них не з’являються сольові розводки, які часто зустрічаються на звичайній цеглі.

5. Важливою перевагою є також тривалий термін експлуатації.

6. У зв’язку з тим, що важать такі панелі небагато, у порівнянні з натуральним каменем і цеглою, то вони не створюють додаткового навантаження на фундамент будинку.

7. Панелі, що імітують цеглу, хоча і нагадують сайдинг, але якісно відрізняються від нього. По-перше — вони товщі, а по-друге — більш міцні.

8. При використанні термопанелей, які імітують цегельну кладку, можна одночасно вирішити два завдання – декоративне та теплозберігаюче.

Великим бонусом можна назвати економію коштів при купівлі витратних матеріалів.

Види облицювальних панелей під цеглу

Виділяють два різновиди даного будівельного матеріалу.

Панелі першого типу мають однорідну структуру і виготовляються з різних полімерних матеріалів, із додаванням модифікаторів і присадок. Такі фасадні плити не мають теплоізоляційних ефектів, але добре зберігають форму під дією екстремальних факторів.

Панелі другого типу мають комбіновану структуру за рахунок додаткового теплоізоляційного шару, в ролі якого найчастіше використовується пінополістирол. Кріплення панелей обох видів проводиться однаково.

Монтаж фасадних панелей

Для облицювання стін панелями під цегляну кладку не потрібно спеціальної підготовки поверхні. Найчастіше структурні елементи кріпляться на металевий каркас, виконаний з профілю. Використовувати дерев’яну обрешітку для таких робіт цілком припустимо, але при цьому необхідно розуміти, що дерево може деформуватися під дією низьких і високих температур та зміни вологості повітря. До того ж, дерев’яний каркас обов’язково потрібно обробляти антисептичними засобами, щоб запобігти процес розкладання. Монтаж фасадних плит на готовий каркас можна проводити у будь-яку погоду. Цей вид робіт не залежить від вологості і температури.

Існує ще один спосіб кріплення – за допомогою спеціального клею. Якщо монтаж панелей проводиться подібним чином, то необхідно враховувати погодні умови і виконувати роботи строго за інструкцією.

Облицювання кутів проводиться з використанням модулів, які кріпляться за допомогою замків-засувок. В результаті продуманих структурних елементів можна точно зберегти геометрію будівлі.

фасадні панелі - новинки

Таким чином, використовуючи для обробки приватного будинку облицювальні панелі під цеглу, ми отримуємо перспективний і вигідний варіант. А при бажанні такі панелі можна використовувати навіть для декорування окремих елементів, наприклад, колон або стін цоколя. Тим більше, що текстура і колірна гамма цього сучасного обробного матеріалу, дає широкі можливості для будь-якого дизайнерського рішення.


Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *