Будівництво будинків із піноблоків

Будинок з піноблоків - ціна, відгуки

В останні роки спостерігається активне будівництво будинків з піноблоків. Якщо раніше для цих цілей застосовувалася переважно цегла, то тепер вона поступово зникає з поля зору. Це і не дивно, адже на зміну їй прийшов новий і технологічний матеріал – піноблок.

Блоки з пінобетону дозволяють швидко і дешево зводити будинки та інші об’єкти будівництва. Але не одними цими перевагами відзначено застосування піноблоків. Будинки з них за своїми експлуатаційними характеристиками сильно різняться з цегляними будівлями.

Для того щоб відчути різницю між будинками з піноблоків і цегли, необхідні порівняння, а вони неможливі, якщо не знати основні переваги і недоліки будинків з піноблоків. Далі, ми разом спробуємо оцінити всю доцільність будівництва таких будинків. Почнемо, як уже не заведено, з хорошого.

Переваги будівництва будинків з піноблоків

1. Піноблок розцінюється, як відносно недорогий матеріал. Будівництво з нього обходиться забудовнику в 1,5–2 рази дешевше, ніж із цегли.

2. Піноблок – матеріал об’ємний, його розміри перевищують цеглу в 10-15 разів. При цьому він для своїх габаритів досить легкий. Все в сукупності забезпечує швидкість і легкість робіт по зведенню будинку.

3. Кладка піноблоків вимагає меншого шару розчину – шви виходять тонкими. Дана властивість не тільки економить скріплюючі суміші, але і полегшує сам процес по укладанню. Поява спеціального клею для піноблочного будівництва дозволила практично зовсім виключити наявність швів, що відбилося на герметичності і кращому стикуванні елементів.

4. З піноблоками приємно працювати. Їх можна легко розпиляти, підпиляти, свердлити.

5. Побудований з піноблоків будинок придатний для будь-яких оздоблювальних робіт. Облицювати його каменем, плиткою, деревом, штукатуркою, гіпсокартоном – не проблематично.

6. Будова з піноблоків – є пожежобезпечною. Високі вогнестійкі властивості пінобетону надійно захищають будинок від загорянь і пожеж.

7. Піноблочні стіни є відмінними звукоізоляторами. Сторонні зовнішні шуми ніколи не будуть докучати мешканців в будинку з такого матеріалу. Порівнюючи звукопроникність піноблоку з цеглою, хочеться відзначити десятикратну перевагу першого.

8. Піноблочний будинок ще тепло ізольований. За теплоізоляційними властивостями піноблок рази в три перевищить керамзит, а з цеглою він взагалі непорівнянний у цьому показнику. Піноблочний будинок – це теплий будинок.

9. У складі піноблоку тільки натуральні компоненти, а це говорить про екологічність будинків з цього будматеріалу.

Недоліки будинків, побудованих з піноблоків

1. Слабка сторона піноблоків – їх міцність. Вона явно недостатня, бо навіть при транспортуванні пошкодженими виявляється значна частина піноблоків.

2. Будинок з піноблоків вимагає обов’язкових зовнішніх робіт з облицювання. Вплив навколишнього середовища, атмосферні опади несприятливо позначаються на піноблоках – у них можуть виникнути структурні зміни, що ведуть до усадки.

3. Мала питома вага такого матеріалу обмежує в поверховості будівлі. Не рекомендується перевищувати поріг у три поверхи.

Ось такі властивості характерні для «піноблочного» будівництва. Порівнюючи властивості піноблочного будівництва з характеристиками цегляних будинків, які не відображені в цій статті, але про них напевно всі знають – не можна сказати однозначно, що краще?

будівництво будинку з піноблоків

Очевидно одне, що піноблочне будівництво економічно вигідне і мало затратне по часу. Будинки з цього матеріалу непогані, але оцінюючи головні переваги і недоліки будинків з піноблоків можна сказати, що це бюджетний варіант, а такі варіанти в наш важкий час дуже витребуванні.

Далі про використання терасної дошки.


2 коментарі

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *