Безкаркасне будівництво і його переваги

Безкаркасне будівництво – це одне з небагатьох надійних і ефективних способів будівництва на сьогодні. Дані споруди призначені для промислового, господарського і суспільного використання і є одним з найбільш швидких способів будівництва.

Такий метод безкаркасного будівництва був винайдений в кінці п’ятдесятих років минулого століття в Америці і практично миттєво знайшов свою популярність у цілому ряді розвинутих країн світу.

Ця методика швидкого безкаркасного будівництва отримала найбільшу популярність під час військової операції американців в Ірані і була використана переважно для побудови ангарів. У той час ця методика будівництва на практиці довела, що можна в надзвичайно короткі терміни зводити військові склади, ангари і казарми, при цьому економити час, з успіхом обходячись без стандартного будівельного обладнання.

Перевагами даної технології є те, що під час будівництва арочних споруд немає необхідності в застосуванні балок, каркасів-ферм, всіляких опор і тому подібних будівельних елементів, так як сам профіль стає несучою конструкцією.

Сама будівля дуже швидко будується, а ангари являють собою цілісну само-несучу конструкцію, виготовлену із сталі високої якості і високоміцної арочної форми у відповідності з усім вимогам ДСТУ. Завдяки невеликій вазі, така конструкція прекрасно може обходитися без глибокої закладки фундаменту.

Достатня міцність і стійкість безкаркасних ангарів дозволяє зберігати цілісність конструкції і не потребує додаткових металевих кріплень, а унікальний спосіб з’єднання секцій дозволяє робити ангар повністю водонепроникним.

Процес монтажу і складання арок відбувається прямо на очах у замовника. Технологія будівництва і складання безкаркасних арочних ангарів дає можливість знизити будівельні витрати і витрачений час до мінімуму. Так, наприклад, на будівництво безкаркасного ангару площею 1000 м² витрачається 30 днів.

Порівняно з класичними каркасними конструкціями їх сучасні безкаркасні арочні аналоги мають масу незаперечних переваг і стають об’єктом застосування в різних сферах господарської діяльності, таких як:

  • складські приміщення для зберігання харчової та промислової продукції;
  • всілякі сховища, приміщення промислового і виробничого призначення;
  • приміщення для торгівлі;
  • криті стоянки для автомобілів і різного обладнання тощо.

Безкаркасне будівництво.

Крім того, необхідно звернути увагу на те, що безкаркасні ангари не мають обмежень по довжині, а ширина досягає 25 метрів, висота 12 метрів. Такі показники дозволяють використовувати ці споруди для басейнів, тренажерних і спортивних комплексів.

Універсальність безкаркасних конструкцій дає можливість будувати приміщення з великим показником корисної площі, адже споруда побудована так, що металеві арки перекривають прольоти шириною до 25 метрів і при цьому немає ніяких проміжків для балок або колон. По закінченню безкаркасних будівельних робіт, ангар буде мати дуже презентабельний вигляд, чисту поверхню і не вимагатиме будь-яких оздоблювальних робіт чи доробок.

Споруди з оцинкованого сталевого аркуша мають показники одних з самих надійних, монолітних будівель, які характеризуються високою міцністю і жаростійкістю. Такий ангар буде витримувати пориви вітру до 150 км/год і снігопади до 200 кг/м, а також володіти високою сейсмологічною стійкістю до 9 балів. Арочні ангари можуть перебувати в експлуатації до 70 років.


Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *