Архітектурний шедевр Гауді буде завершено

Антоніо Гауді та його шедевр архітектури

Найвідоміше творіння геніального Антоніо Гауді, собор Святого сімейства в Барселоні, буде добудований до 2026 року. Легендарну будівлю почали зводити що в 1882 році, але через 44 роки архітектор загинув, потрапивши під трамвай, і монументальна споруда так і не була закінченою. Гауді залишив детальний архітектурний план майбутніх робіт, але він був знищений під час Громадянської війни в Іспанії. З тих пір кілька іменитих містобудівників бралися закінчити всесвітньо відому будівлю, але жодному з них не вдалося довести проект до практичної стадії.

Півтора року назад 55-річний барселонський архітектор Хорді Фаулі оприлюднив відео-мультфільм, який демонструє процес і кінцевий результат планованих робіт по відтворенню проекту Гауді. Фаулі і його команда взяли на себе відповідальність за добудову знаменитого храму і отримали схвалення всіх необхідних інстанцій.

Будівельні роботи вже розпочалися і триватимуть близько одинадцяти років. Остаточна висота головної вежі собору становитиме понад 172 метри, що зробить собор Святого сімейства самою високою християнською релігійною спорудою в світі. У 2005 році храм був включений в список Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.


Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *