В анексованому Криму дозвіл на будівництво видаватимуть за три дні

В анексованому Криму дозвіл на будівництво можна отримати за три дні

Процедура оформлення дозвільних документів на проведення будівельних робіт для всіх категорій забудовників не повинна перевищувати триденний термін.

Про це на засіданні Ради міністрів Криму заявив глава уряду Сергій Аксьонов.

Як повідомив міністр архітектури та будівництва РК Володимир Ніколов, відсоток відмови за прийнятим на розгляд документів нині незначний. В цілому з початку роботи архітектурно-будівельної інспекції Криму, в відомство надійшло 3600 документів дозвільного характеру. Позитивне рішення прийнято за 3295 із них.

Проте останнім часом, зазначив Володимир Ніколов, кількість звернень значно зросла, що пов’язано з активізацією замовлень з боку Ради міністрів Криму та органів місцевої влади. Частка таких будівельних заявок становить 27 відсотків від загального обсягу прийнятих міністерством документів.

Незважаючи на зрослий обсяг робіт, кримський прем’єр доручив профільному міністерству не збільшувати терміни розгляду документів.

– Головне питання, яке стоїть зараз перед міністерством будівництва і архітектури, – скорочення часу оформлення документів та підвищення якості обслуговування, – сказав Сергій Аксьонов.

– Нормативи видачі дозволів на будівництво бюджетним організаціям – це триденний термін, це потрібно використовувати для фізичних та юридичних осіб.


Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *