На будівельному ринку з’явилися нові панелі на основі переробленого деніму

На будівельному ринку з'явилися нові панелі на основі переробленого деніму

Нещодавно американська компанія по виробництву будівельних матеріалів TorZo Surfaces показала на ринку новий продукт – конструкційні панелі Denim для внутрішньої і зовнішньої обробки, виготовлені з перероблених старих джинсів і обрізків джинсової тканини.

У складі нових панелей міститься до 80 відсотків подрібненого текстилю, просоченого нетоксичною акриловою смолою. Завдяки використанню спеціального інфузійного процесу, суміш перетворюється в надзвичайно твердий і міцний матеріал, який володіє винятковою довговічністю і стійкістю до стирання і подряпин.

Компанія випускає панелі Denim розмірами 60 сантиметрів на 120 сантиметрів і на х 1,24 сантиметри, призначені для облицювання стін і підлоги. Вони також ідеально підходять для виготовлення стільниць, меблів, торгового обладнання та декоративного оформлення торгових, житлових і готельних приміщень. Denim пропонується природного кольору індиго, властивого традиційній синій джинсовій тканині, з різною текстурою поверхні: без заповнення поверхневих пустот, та із заповненням порожнеч з наступним шліфуванням. Ці панелі ідеально підходять в якості підлогового покриття.

Стандартне ламінування FSC сертифікованою балтійською березою забезпечує додаткову цілісність і розмірну міцність панелей. Як і всі продукти компанії TorZo Surfaces, конструкційні панелі Denim відповідають стандартам сталого будівництва LEED в декількох категоріях. При цьому матеріал дуже зручний в обробці, його можна різати, просвердлювати, скріплювати з використанням стандартних інструментів.


Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *