Нескінченні сходи «Перезапис», Мюнхен – Німеччина

Нескінченні сходи «Перезапис», Мюнхен, Німеччина.

Оригінальна споруда з філософським підтекстом знаходиться в німецькому місті Мюнхен. По цій драбині вам навряд чи вдасться кудись прийти, але ходити можна вічно. Назвали цю конструкцію також дивно, але ідеально підходить до неї – «Перезапис».

Сходи «Перезапис» прикрашають внутрішній двір компанії KPMG. Завдяки їй, це місце дуже полюбили гості міста, які із задоволенням приїжджають подивитися на оригінальне рішення.

Дев’яти метрові сходи виконані з металу. Авторство цієї архітектурної думки належить дизайнерові Олафуру Еліассону. Спіралеподібна конструкція і замкнуті кінці сходів, завдяки яким у сходів немає початку і кінця, наштовхнули місцевих жителів на те, щоб дати їм другу назву – «Нескінченні сходи».

Така оригінальна конструкція, яка змінює людський світогляд, принесла німецькій компанії забудовнику премію за оригінальне оформлення архітектурного об’єкта.

Німецький педантизм і віра у щось таємниче забороняє відвідувати сходи в темний час і по вихідних, про що свідчить ланцюжок, який заважає пройти на об’єкт. А поруч зі сходами навіть висить табличка з попередженням про те, що одночасно на конструкції можуть перебувати до 10 осіб, в іншому випадку, люди беруть всю відповідальність на себе.

Якщо Ви збираєтеся у Мюнхен, то обов’язково відвідайте ці містичні сходи «Перезапис», які знаходяться на вулиці Ganghoferstrase 29.

Далі про “Музей завтрашнього дня“.


Мітки:
Один коментар

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *