Теплий плінтус для опалення приміщень

Теплий плінтус — новинка опалювальних систем

Теплий плінтус – поки ще новинка, а ось в країнах Європи така система опалення дуже популярна, завдяки своїм істотним перевагам у порівнянні з традиційними видами обігріву приміщень. Особливістю цієї технології є те, що нагрівальний елемент розташовують, як плінтус, по периметру стін.

Система опалення теплого плінтусу включає гріючий елемент (дві мідні труби) з ламелями, розташований в розбірному алюмінієвому коробі. Тепло піднімається по стінах і створює бар’єр холодному повітрі із зовні (20%), обігрівається приміщення рівномірно по всьому периметру. Основна маса тепла (80%) у вигляді випромінювання прогріває кімнату.

Теплий плінтус - електричний або водяний.

 

Доходячи до стелі, повітря поступово охолоджується і не накопичується у вигляді марної «теплової подушки». Тепловитрати при системі “теплий плінтус” незначні, в кілька разів нижчі, ніж у звичайних радіаторах. Теплий плінтус запобігає зволоженню стін, розвитку цвілі. Повільні потоки теплого повітря не піднімають пил і не створюють протяги.

Опалення плінтусного типу може служити основним або додатковим видом опалення (лоджія, балкон, басейн) і добре поєднується з будь-якою іншою системою. Теплий плінтус працює від різних джерел енергії, від електричної і водяної. Таке опалення можна назвати енергозберігаючим, адже теплове випромінювання нагріває людину, а не повітря і дає можливість суттєво економити на опаленні.

Теплий плінтус - водяний або електричний.

Теплий плінтус може бути встановлений в будь-якому приміщенні, він підійде для будь-якого стилю, так як майже непомітний на стіні і тим самим економить простір. Особливо вдалим варіантом опалення ця система буде у великих, високих приміщеннях, з великими вікнами. Від звичайного опалення там толку мало. Також теплий плінтус не зашкодить меблям, техніці, антикваріату. Його обробка може імітувати дерево, мармур або бути забарвлена в будь-який колір, навіть вигляд прозорого.


Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *