Американська компанія випустила облицювальну плитку з переробленого паперу

Облицювальна плитка із переробленого паперу

Відомий американський виробник екологічно чистих будівельних матеріалів, компанія Iris Industries недавно оголосила про випуск свого нового продукту – облицювальної плитки Slate-ish, виробленої з переробленого ламінованого паперу. Із такої плитки зазвичай роблять стільниці, рампи скейтборди, шафи, туалетні перегородки тощо.

Сировиною для виробництва облицювальної плитки Slate-ish служать композитні матеріали Richlite, Wilsonart і Trespa. Всі три види матеріалів мають клас “А” вогнестійкості і сертифіковані за стандартом Greenguard. Після обробки паперової вторсировини, матеріал вручну розщеплюється, при цьому виходить облицювальна плитка з текстурованою поверхнею, схожою на поверхню природного сланцю

Як стверджує компанія, матеріал Slate-ish в шість разів міцніше, ніж натуральний камінь, але при цьому легко ріжеться. Дуже легка за вагою (менше 0,05 кілограма на квадратний метр), плитка може бути встановлена практично на будь-якій внутрішній поверхні. Компанія випускає матеріал в шести різних формах і п’яти колірних поєднаннях: Soot, Chocolate, Bark, Earth і Ash.

Товщина кожної плитки варіюється від 0,15 до 0,63 сантиметри, що створює дивовижний тривимірний ефект. Доступні розміри матеріалу: 15,24 на 30,48 сантиметрів, 15,24 на 45,72 сантиметрів, 30,48 на 45,72 сантиметрів, 30,48 на 60,96 сантиметрів і 60,96 на 121,92 сантиметрів. Компанія пропонує послуги з виробництва плитки Slate-ish нестандартних розмірів, а також широкоформатних панелей (правда, тільки в кольорі Ash), які можна використовувати для створення художніх стін, оздоблення камінів, кухонних і барних стійок, а також облицювання стель та підлог.

Матеріал володіє низькою пористістю, але при цьому не є ізольованим, тому з часом колір плитки буде незначно темніти. Монтується плитка з використанням звичайних столярних інструментів. Але головною перевагою облицювальної плитки є абсолютна безвідходність – обрізки матеріалу можна пристосувати для прикраси інтер’єру.


2 коментарі

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *