Виробництво металевих сіток для парканів

Металеві сітки для парканів.

Огорожі з металевої сітки можна побачити практично повсюдно. Ними огороджують приватні будинки, дитсадки, дачні ділянки, дворики тощо. Популярність таких загорож або парканів обумовлена тим, що їх вартість невисока, а служать вони довго і спеціального догляду не потребують.

Якісну сітку пропонує завод «Центр Сітка» – це найбільший український виробник.

Металеві сітки-рабиці

Приватні домовласники найчастіше використовують сталеву сітку — плетену рабицю. Вона має низьку ціну і значний експлуатаційний ресурс, не затінює простір. Рабиця випускається в різних варіаціях:

  • з квадратними і ромбоподібними виїмками до 10 см;
  • шириною від 1 до 3 метрів;
  • з цинковим, ПВХ та іншим антикорозійним покриттям;
  • з дроту товщиною від 1 до 7 мм.

Монтаж огорож з такої сітки нескладний. Вона просто натягується і закріплюється між опорними стовпами.

Зварна сітка для парканів

При виготовленні зварної сітки стикуються один з одним відрізки арматури або дроту. Діаметр першої може досягати 12 мм, другої – 5 мм. Така сітка може мати квадратні або прямокутні комірки. Їх розмір і щільність варіюються в широкому діапазоні. Точки з’єднання дроту та арматури проварюються контактним точковим методом.

Великою популярністю користуються зварні сітки з полімерним покриттям. Його наносять на виріб шляхом запікання. Ці сітки мають більш презентабельний вигляд, тому застосовуються повсюдно для огородження територій парків, спортивних майданчиків, торгових комплексів, пансіонатів тощо. При покупці даного матеріалу важливо перевірити цілісність полімерного покриття. При наявності тріщин, зламів, атмосферна волога буде проникати всередину матеріалу, що поступово призведе до його корозії. Спорудження огорож з цієї сітки проводиться шляхом зварювання частин прольоту до металевих опор або каркасу.

Сучасні сітки для парканів

Завод «Центр Сітка» випускає також просічно-витяжні сітки. Вони виготовляються з оцинкованого або сталевого дроту, який перед плетінням згинається спеціальним чином. Таким чином вони виходять рифленими і жорсткими. Просічно-витяжні вироби також виготовляються із листової сталі, за допомогою витягування і висічки в ній отворів. Чим товстіший аркуш, тим міцніша сітка. Вартість таких виробів вища від ціни рабиці або зварного матеріалу.


3 коментарі

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *