Автономні модулі пожежогасіння

Автономні модулі пожежогасіння.

Автономні модулі пожежогасіння, як за правилом, застосовують у приміщеннях невеликих об’ємів, у яких встановлена апаратура, що працює під напругою до 1000 Вольт. Такою апаратурою, можуть бути розподільні щити, приладові шафи тощо. Застосовуються нові та досконалі технології гасіння осередків загорянь, які володіють здібностями виявляти пожежу в автоматичному режимі.

Способи забезпечення працездатності автономного модуля пожежогасіння

1. Основним (головним) способом АМП, вважається наявність автоматичного, без стороннього втручання, способу включення. Після спрацювання дистанційних датчиків, включаються виконавчі механізми. Вони повинні зруйнувати колбу теплового замку в запірне-розпилювальних пристроях. За допомогою таких установок є можливість у приміщеннях забезпечити наявність захисного середовища, в достатньому обсязі для гасіння пожежі. Обсяг приміщення заповнює вогнегасна речовина і відбувається ліквідація загоряння.

2. Система АМП може включитися в роботу самовмикаючим способом. У цьому випадку спрацьовує, встановлений в приміщенні модуль газового пожежогасіння. У разі, коли сильно підвищується температура всередині об’єкта, що охороняється, відбувається руйнування оболонок колб з тепловими замками, що приводить в дію систему гасіння загорянь.

3. Включення системи можливо і резервним дистанційним способом. У тому випадку, коли включити систему за допомогою автоматики не вдається, включають АМП за допомогою дистанційного включення в ручному режимі.

Модулем з газовим способом пожежогасіння, є можливість гасити виниклі осередки загорянь газовою вогнегасною сумішшю. Такі установки доцільно застосовувати для ліквідації виниклих осередків із загорянням, які кваліфікуються як пожежа А, В і С класу. Встановлення МГП знаходить широке застосування для роботи на об’єктах, пов’язаних з електричною напругою. Застосовувати МГП необхідно і у місцях де є зберігання важливої інформації. Особливо там, де вона зберігається в електронному вигляді, наприклад у базах ПК.

Далі порада про клапани на скло-пакети для вентиляції.


Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.