Як краще провести електрику в заміський будинок?

Як провести електрику у заміський будинок?

Для будь-якого будинку, будь то заміський або міська квартира, потрібні свої комунікації, адже всім хочеться жити в зручності, щоб завжди була електроенергія, а також інші комунікації. У статті хотілося б розглянути одне з напрямків комунікацій — електрика.

Зазвичай, питання з електрикою вирішується ще на етапі проектування будинку. Але, якщо на ділянку ще не провели електрику, то можна підключитися до основного електропроводу. Це робиться із дозволу тієї компанії, якій належить електромережа. Це найбільш простий спосіб електрифікувати власний будинок і підключитися до мережі. Самому підключатися до електромережі заборонено, тому що це загрожує адміністративними штрафами, а це, погодьтеся, не дуже приємно. Тому, якщо є потреба підключитися до центральної електромережі, то потрібно піти в компанію, яка її обслуговує, і взяти там дозвіл на проведення до будинку електрики.

Крім того, там скажуть які ще документи знадобляться для підключення і скоріше за все доведеться заплатити невелику суму для проведення робіт, влаштування лічильника тощо. Також запропонують провести проводку в будинку. Краще всього буде погодитися, бо це дозволить у разі неполадок стягнути збитки з цієї компанії і убезпечити себе та будинок. Також у такій компанії може коштувати набагато дешевше, ніж у приватних організаціях.

Крім того на ділянках з котеджами і таун-хаусами присутні власні трансформатори. Звернувшись у фірму, в якій вони обслуговуються, можна буде підключитися до нього. В цьому випадку фахівці також підкажуть яка потрібна документація і за що доведеться заплатити. Це може бути навіть дешевше, ніж підключатися до централізованої електромережі.

Є варіант установки власної електростанції на своїй ділянці. Це може бути газова установка або різного роду генератори. При виборі такого варіанту слід враховувати те, що необхідно буде підготувати набагато більшу купу документів і дозволів, самостійно вибрати обладнання та заплатити за його установку. Але в цьому є і свої переваги — власна електрика у будинку. До вибору такого обладнання потрібно підходити з великою уважністю, адже будь-яка поломка не тільки відключить всю електрику, але і присутній ризик виникнення пожежі.

Якщо все-таки випав вибір на підключення до централізованої мережі, то потрібно подбати про додаткове джерело живлення. Можна купити дизельний генератор, який виручить, якщо електрику відключать. Такий генератор недорогий, простий в експлуатації, дизельне паливо не таке дороге і він споживає його не багато. На кілька годин, на які відключать мережу, його цілком вистачить. Дизельний генератор можна зберігати в підсобному приміщенні — він не займає багато місця. Але щоб він нормально функціював, потрібно купити обладнання для його підключення, для самостійного включення і установки в разі перебоїв в загальній мережі.

Підключившись до електромережі, ми забезпечимо свій будинок електрикою на все життя. А придбавши додаткові джерела живлення, ми ніколи не залишимося без світла. Тільки вибирати потрібно надійних і перевірених працівників, які зроблять установку якісно і надійно. Адже є приказка — скупий платить двічі. Так от, щоб не платити потім за ремонт будинку, краще трохи доплатити хорошим робочим, які зроблять все на відмінно.

Джерело: https://sifon.in.ua/


Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *