Що робити, якщо шпалери відклеїлися?

Відклеїлись шпалери, що робити?

Бувають ситуації, коли тільки нещодавно наклеєні шпалери раптом починають здуватися або зовсім відставати від стіни. Причинами такого процесу можуть бути неправильні дії на різних етапах наклейки шпалер.

Чому відклеюються шпалери?

Під час підготовки стін до поклейки шпалер слід завжди ретельно видаляти старі шари обробки, особливо це стосується побілених стін. Вапняна побілка повинна повністю змиватися, а стіни ґрунтуватися спеціальними складами.

Ще однією причиною, чому відклеюються шпалери, може бути шпалерний клей. Тому фахівці рекомендують обов’язково перевіряти термін придатності клею при його купівлі. При цьому варто купувати клей відомих виробників у надійних постачальників. Розводиться клей у воді строго по інструкції, так як занадто рідка маса може стати причиною відклеювання шпалер. При цьому необхідно орієнтуватися на тип шпалер, наприклад, для паперових і вінілових шпалер консистенція клею буде сильно відрізнятися.

Технологія якісної поклейки шпалер передбачає рівномірне нанесення клею на шпалери і стіну. Після закінчення клейки, шпалерам необхідно дати висохнути, при цьому особливо важливим є відсутність протягів у приміщенні. В іншому випадку шпалери будуть “відвалюватися” від стін і стелі цілими листами. Оптимальна температура в приміщенні для наклейки шпалер 25 °С, а час повного висихання — дві доби.

Що робити, якщо відклеїлися стики шпалер? Потрібно просто нанести клей на місця відставання, де вони відклеїлися і протерти сухою ганчіркою.

Можливо буде корисна порада: як доцільно вибрати забудовника?


Мітки:

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *