Стабілізатори напруги для будинку вирішать проблеми із напругою

Стабілізатори напруги для побутового використання вирішать проблему.

Що робити, якщо в електричній мережі часто спостерігається неякісна напруга, із-за чого це відбувається? Сучасні електричні мережі будуються в більшості випадків тільки для новобудов, а проблеми з напругою часто зустрічаються як у містах, так і в сільській місцевості. Причина до болю банальна – застарілі електричні мережі, які знаходяться в критичному стані. Складна економічна ситуація в Україні не сприяє планових ремонтів, так як силове електричне обладнання, як правило, має високі ціни.

Так що ж робити звичайній людині, яка в своєму будинку не може нормально використовувати побутові прилади, які працюють на межі своїх можливостей при напрузі 180 Вольт? Звичайно, можна радити завалювати “обленерго” листами, телефонувати у відповідні інстанції і тощо, проте давно відомо, що якщо не подавати колективну скаргу, то рішення навряд чи буде позитивним. Вирішують ситуацію – стабілізатори напруги.

Стабілізатори напруги для побутового використання

Це спеціальні пристрої, які забезпечують автоматичну корекцію напруги в широкому діапазоні. Як правило, гідної якості стабілізатори напруги працюють від 120 до 280 Вольт і згладжують будь-які електричні коливання.

Однак це не все, що пропонують дані пристрої. Деякі виробники комплектують стабілізатори блискавкозахистом, коли в пристрої додатково застосовуються спеціалізовані компоненти – варистори, які поглинають великий струм, що виникає при ударі блискавки в лінію електропередач.

Фільтр високочастотних перешкод – це ще одна додаткова опція в стабілізаторах напруги, яка очищає напругу від всіляких збуджень і шумів, які виникають в мережі через паразитне навантаження. Як правило, подібні шуми виникають із-за індуктивного навантаження під час роботи приладів з високою інтенсивністю: фенів, пилососів, електричних бритв тощо.

Захист від стрибків напруги – важлива функція, яка є у більшості стабілізаторів. Коли напруга виходить за межі діапазону стабілізації, пристрій виключається в автоматичному режимі і залишається відключеним до тих пір, поки вхідна напруга не увійде в межі встановленого діапазону. Включення стабілізатора напруги відбудеться автоматично, за умови, що напруга стабілізується більш, ніж на 10 секунд.

Розділовий трансформатор – дорога опція, яка дозволяє повністю розділити внутрішню мережу будинку від зовнішньої. Трансформатор один із найбільш дивовижних електричних пристроїв, який було розроблено людством, він дозволяє передавати напругу без прямого контакту, через електромагнітне поле. Таким чином, це дає можливість повністю захиститись від усіляких негараздів, які можуть виникати в суспільній електричній мережі.


3 коментарі

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *