Штукатурка FORMAN – це правильне рішення

Штукатурка FORMAN.

Штукатурка FORMAN — це проста і зрозуміла лінійка, де кожен продукт в якійсь мірі диференційований і «заточений» всіма своїми характеристиками під конкретну задачу — від відносно простого, до завдання високого рівня.

Кожна рецептура розроблена під певний вид основи (з цегли, бетону, газо і піно бетонів, керамзитобетону) і під потрібний спосіб нанесення — ручний або механізований.

Наприклад, суперлегка штукатурка FORMAN 01 призначена для обробки будь-яких видів пористих основ із газо, піно, гіпсо та керамзитобетону, і може застосовуватися в приміщеннях з нормальною вологістю. За рахунок наявності в своєму складі високоміцного гіпсу при висиханні вона не утворює тріщин, навіть у тонких шарах і на пористих поверхнях. А завдяки високому вмісту легкого наповнювача (перліту) витрата суміші майже на 30% нижча, ніж в аналогічних продуктів інших торгових марок. Крім того, перліт створює особливу легкість суміші, полегшуючи працю того, хто виробляє оздоблювальні роботи, як ручним, так і машинним способом.

Штукатурка гіпсова ручного нанесення FORMAN 10 створена спеціально для вирівнювання цегляних основ в приміщеннях з нормальною вологістю. Вона має підвищену пластичність і високу адгезію (понад 0,5 МПа) з основами із силікатної та керамічної цегли, але може бути використана і для вирівнювання інших основ. Подібна універсальність продукту особливо зручна у випадках, коли зовнішні стіни зведені з цегли, а між кімнатні перегородки зроблені з більш легких матеріалів.

Гіпсова штукатурка ручного нанесення FORMAN 11 призначена для вирівнювання бетонних основ у приміщеннях з нормальною вологістю. Вона створює на бетоні безусадочний шар і формує міцну основу для подальшої фінішної обробки, тому відмінно підходить для первинного вирівнювання при великих перепадах поверхні. Завдяки гіпсовій основі вона не порошить, зручна в роботі і сохне в чотири рази швидше від цементних штукатурок.

У квітні ТМ FORMAN було представлено споживачам новинку: гіпсову штукатурку ручного нанесення FORMAN 15, призначену для будь-яких типів основ. По ряду характеристик вона перевершує преміальні аналоги європейського рівня, але при цьому вигідно відрізняється від них цілком демократичною ціною. Складна рецептура і наявність у складі новинки — екологічно чистого природного матеріалу (високоміцного гіпсу), забезпечує комфортне нанесення, тому цей продукт відмінно підійде тим, хто робить ремонт своїми руками. Завдяки своєму складу ця штукатурка не дає тріщин і універсальна з погляду вирівнювання перепадів від 2 до 60 мм.

Цементна штукатурка FORMAN 61 призначена, як для внутрішніх, так і для зовнішніх робіт і будь-яких мінеральних основ. Вона наноситься ручним або машинним способом і поєднує в собі переваги цементної (вологостійкої і морозостійкої), при цьому володіє високою пластичністю і тріщино-стійкістю, що пояснюється наявністю армуючих полімерних волокон, які надають готовому шару довговічність і додаткову надійність.

В асортименті лінійки “FORMAN” присутні дві гіпсові штукатурці машинного нанесення — FORMAN 12 і FORMAN 14, які можуть застосовуватися для обробки будь-яких основ у приміщеннях з нормальною вологістю, із використанням станцій машинного нанесення.

Далі про протікання даху.


2 коментарі

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *