Вирівнювання відкосів

Вирівнювання відкосів.

Для вирівнювання відкосів, знаючі люди використовують гіпсокартон. Проблема вирівнювання зазвичай виникає після заміни вікон, але і причини можуть бути різноманітними. Для початку прикриємо саме скло, щоб воно не забруднилося всілякими будівельними пристосуваннями, такими як: піна для монтажу, лако-барвистий матеріал і шпаклівка.

Потрібно виміряти праву стіну отвору. До виміряної ширини додамо ще двадцять міліметрів. Готові розміри перенесемо на гіпсокартон і виріжмо. Зазор між заготівкою і стіною щільно зміцнимо. Візьмемо до уваги кут віконного отвору, до нього слід притиснути найдальший край заготівки. Той зазор, який був залишений раніше, закупорюємо монтажною піною, не боячись надлишків, їх завжди можна прибрати. Краще починати з нижнього кута, і так далі до верхів. Десять хвилин даємо піні застигнути, і притискаємо заготівку. За допомогою рівня перевіряємо рівність поверхні.

Те ж саме слід зробити з лівою стороною отвору. Для неї так само потрібна заготівка. У точності повторюємо всю роботу як і в першому описаному випадку. Всі розміри і параметри вираховуємо безпомилково.

Так само вирізається верхня частина віконного отвору. Але тут можна зробити трохи простіше, тобто: заготівку можна покласти на підлогу, покрити піною, а далі притиснути у потрібному місці.

Необхідно покрити другим шаром гіпсокартону, монтажна піна для цього незамінна. Десять хвилин очікуємо. Вся площина повинна прилягати до віконного отвору, тому притискаємо як слід, не залишаючи дрібних зазорів. Встановлюємо підпори, вони зручно зафіксують конструкцію. Тепер залишається тільки дочекатися повного висихання піни, після чого сміливо приберемо підпори, а нерівності допоможе виправити рівень.

Піна висихає приблизно півгодини, а після заповнення нею швів, надлишки зрізуються ножем. У заготівок теж можуть бути присутні надлишки. Їх можна обрізати за допомогою ножівки по дереву, щоб краї і стіна були на одному рівні. Пошпаклюємо площину гіпсокартону, а коли вона підсохне, то наждачний папір допоможе позбавити її від шорсткостей. Незабаром потрібно буде пройтися грунтівкою.

Фарбувати можна тільки після повного висихання.

Наступна порада: про вибір лінолеуму для кухні.


Мітки:

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *