Як вибрати пластикові вікна?

Як вибрати пластикові вікна правильно?

Правильний вибір пластикових вікон – це справа не така проста, як здається. Але якщо знати основні правила, керуючись якими можна прийти до потрібного рішення, то зробити це буде не так важко. Отже, для початку, що б перейти до головного, варто зрозуміти – для чого взагалі ми вибираємо пластикові вікна і замінюємо свої старі дерев’яні?

Справа тут не в красі, хоча звичайно ж, стильний дизайн вікна, який буде облагороджувати фасад усього будинку, відіграє важливу роль у такому придбанні. Головним тут все ж є інші фактори. По-перше, це захист від різних впливів зовні. Що це за чинники, від яких потрібно захищатися?

Погодні умови. Не секрет, що в нашій країні, де часто змінюється один сезон на інший, і де погода може змінитися дуже швидко та протягом години з сонячної перетворитися в дощову, потрібні вікна, які б змогли захистити від вітру, не пустити в будинок протяги або навпаки – пустити всередину житла тепле і свіже повітря. Але разом з тим не запустити різних комах, які можуть заподіяти багато незручностей. Також пластикові вікна повинні захищати від поганих запахів з вулиці. Крім того, важливим фактором при виборі хорошого пластикового вікна є звуконепроникність. Особливо це актуально для тих, у кого у дворі ставлять автомобілі, працюють сигналізації, проводиться будівництво або знаходиться жвава дорога.

Щоб бути впевненим у тому, що вибір пластикових вікон зроблено правильно, варто дотримуватися кількох правил

Потрібно переконатися в наявності сертифіката продукції, що купується. Це дасть гарантію того, що пластикові вікна дійсно якісні і зібрані професіоналами на спеціалізованому для цього підприємстві, а не в напівтемному підвалі.

При виборі профілю вікна слід звернути увагу на таку важливу річ, як температурний режим. Так як багато профілів купуються за кордоном, в теплих або навпаки холодних країнах, то вони можуть не відповідати нашим погодним умовам і почнуть деформуватися під дією температур.

Профілі бувають двокамерні, три-камерні, п’яти-камерні і так далі. Камери — це повітряний простір усередині профілю, між склом. Таким чином, чим більше камер у профілі, тим він буде краще і надійніше захищати від холоду та шуму. При цьому варто розуміти важливість камер, як у профілі, так і в скло-пакеті. Наприклад, якщо вікна виходять безпосередньо у двір або на автомобільну дорогу, то найкраще захистити себе по максимуму і вибрати пластикові вікна з більшою кількістю камер для профілів та скло-пакетів.

Якщо вікна виходять в тихий внутрішній дворик або на балкон, то краще уникнути покупки багатокамерних вікон, тим більше що це вийде набагато більш затратно для сімейного бюджету.

Скло-пакети також розрізняються на одно-камерні, двох-камерні. Не варто плутати камери зі склом. Камери — це простір між склом, тобто: два скла — одно-камерний скло-пакет, три скла — двокамерний скло-пакет.

Як вибрати пластикові вікна?

Природно, що ці два види скло-пакетів різняться за своїми якостями. Двокамерний скло-пакет краще захищає від зовнішніх погодних умов – це стосується, як від холоду, так і від спеки. Крім того, двокамерний скло-пакет має куди більш кращу звукопроникність.

Також при виборі пластикового вікна потрібно переконатися, що фурнітура, яка йде разом з вибраним вікном, високої якості і надійності. Існують пластикові та металеві фурнітури. При виборі цих речей, економити не варто, тому що саме від фурнітури залежить те, як довго прослужать механізми вікон і наскільки вони будуть надійними.


Мітки:
Один коментар

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *