Як розрахувати вартість заміни проводки в квартирі?

Як розрахувати вартість заміни проводки у квартирі

Перш ніж запросити електрика для виконання заміни проводки, бажано прорахувати можливі витрати на проведення робіт і придбання матеріалів, щоб підсумкова сума не стала сюрпризом. Дотримуючись порад співробітників компанії «Сифон-Майстер», можна самостійно розрахувати вартість роботи, матеріалів і комплектувальних.

Що включають розрахунки?

Заміна електропроводки починається з демонтажу старих алюмінієвих проводів, які не в змозі витримати навантаження сучасних побутових приладів. У деяких випадках, для прокладання нового кабелю, можна частково використовувати стару схему електропроводки, що дозволить заощадити матеріальні засоби, але визначити можливість застосування такого рішення зможе тільки майстер.

Розцінки на роботу електриків по демонтажу та монтажу можна знайти на сайтах компаній, що пропонують послуги по заміні електропроводки. Завдяки онлайн-калькуляторам вдасться попередньо розрахувати вартість демонтажних і монтажних робіт з урахуванням штроблення, свердління стін, прокладання кабелю, установки розеток і вимикачів.

Заміна старої електропроводки пов’язана зі зняттям штукатурки, шпалер, видаленням фарби з поверхонь стін, що тягне за собою додаткові витрати. Вартість виконання цих робіт також слід закладати в кошторис.

Вартість роботи і матеріалів

У більшості випадків електрики рекомендують прокладати дроти по новим каналам, щоб у квартирі можна було встановити і використовувати потужну побутову техніку, електроприлади, кондиціонери, освітлення. Вартість створення нових каналів для прокладання проводів залежить від матеріалу стін, обсягу робіт і складності їх проведення, тому на сайтах ремонтно-будівельних компаній вказані приблизні ціни, які, втім, також допоможуть зорієнтуватися.

Після того, як обрана схема прокладки проводки, ви зможете визначити приблизну довжину кабелю, і зможете прорахувати вартість необхідних матеріалів та обладнання. Вам знадобиться:

  • мідний кабель (багатожильний або одножильний) потрібного перерізу і довжини;
  • пластикові або гофровані трубки, в яких буде прокладено провід;
  • розетки, вимикачі, комплектуючі.

Зорієнтуватися по цінах на матеріали і комплектувальні допоможуть інтернет-магазини.

Пам’ятайте, що не варто економити на матеріалах, краще вибрати надійну продукцію, яка виключить замикання або самозаймання. Зверніть увагу на кабель ВВГ і негорючий кабель ВВГнг. Для прихованої електропроводки підійде кабель перетином 1,5 мм². Відкрита мережа передбачає використання дроту товщиною 2,5 мм². Перед придбанням розеток і вимикачів продумайте дизайн, щоб правильно підібрати елементи з урахуванням стилю, інтер’єру і уникнути зайвих витрат.

У тому випадку, якщо прийнято рішення замінити електропроводку самостійно, то варто додати до вартості матеріалів і комплектуючих також і вартість необхідних інструментів.

Правильно розрахувати вартість заміни електропроводки допоможуть професіонали компанії «Сифон-Майстер». Завдяки великому досвіду роботи та професійним навичкам вартість робіт і матеріалів буде точно прорахована і внесена до кошторису, яка не зміниться до закінчення співпраці. У розпорядженні майстрів – всі необхідні інструменти, які дозволяють проводити роботи швидко і якісно.

Далі порада про зварювання поліпропіленових труб.


Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *