Як заховати труби опалення в квартирі?

Як приховують труби опалення.

Не заховані труби опалення в квартирі спотворюють її. Подібні комунікації необхідно ховати за допомогою гіпсокартону. Ідеально рівні невеликі короби підкреслять переваги приміщення. А також, при використанні фантазії, можна їх форми робити більш цікавими. Такий вибір приховування ідеальний по своїй простоті.

Виявіть знаходження вертикальних труб опалення в квартирі. Довжина напрямних профілів повинна дорівнювати довжині вибраного каркаса. Візьміть перфоратор і прикріпіть за допомогою дюбелів профілі до стін та підлоги. Залишайте відстань, приблизно сантиметрів на п’ять, від труб до профілів. Це потрібно, щоб потім легше було проникнути до різного роду вентилів.

638-1

Стельовий профіль ідеально підійде для вертикальної коробки. Не забувайте вставляти перемички. Стієчний профіль потрібен для горизонтального короба, він додатково посилюється брусом, так як навантаження на нього йде велике.

Потрібні детальки для майбутньої конструкції виріжте із заготовленого гіпсокартону. Влаштуйте їх до раніше прикручених профілів і прикрутіть викруткою, якщо не маєте в наявності шуруповерту. Скрасьте поверхню бажаним стилем. Використовуйте для цього що завгодно, можна навіть поклеїти шпалери. Фальшиві короби знадобляться для приховування труб, що знаходяться під стелею.

Як приховують під час ремонту труби опалення у квартирі?

Якщо ви робите ремонт у квартирі, де дуже сильно підвищена вологість, то беріть спеціальний вологозахисний гіпсокартон. Необхідно зробити в коробі кришку, вона дасть потрібний доступ до труб, коли знадобиться зробити будь-який вид ремонтних робіт з трубами. Місце під такий люк акуратно розмітьте, скориставшись рівнем. Поставте його на потрібне місце, потім обведіть для видимості.

Ножівкою виріжте зазначений отвір. Герметиком зафіксуйте люк, він повинен міцно триматися. А далі, як і всю поверхню короба обклейте будь-яким матеріалом так, щоб він не виділявся і не контрастував на загальному тлі. Тільки коли закінчите укладання плиткою, то тоді можна встановити пластиковий люк. Простота його відкривання здивує, варто тільки на нього натиснути.

Якщо у вашій ванній кімнаті дуже багато предметів для використання, то приберіть їх в короб, в якому заховані труби. Так набагато практичніше і звільняється багато потрібного місця. А на кухні, безпосередньо на самому коробі, можна розвісити квіти. Таке рішення принесе свіжу хвилю в декор і дизайн.


Мітки:
2 коментарі

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *