Дизайн дитячої кімнати

Дитячі кімнати дизайн на фото.

Особистого підходу вимагає питання, що стосується дизайну інтер’єру кімнати для дитини. Правильним рішенням буде прислухатися до думки фахівців, якими можуть стати дизайнери, психологи, архітектори. Але не варто забувати і про смаки, побажання самої дитини. Як правило, якщо батьки всю роботу надають тільки професіоналам, то вони як раз і мають синтезувати всі думки і створити такий проект кімнати, який буде відповідати в повній мірі запитам та інтересам маленького мешканця. Ми пропонуємо подивитися дизайни дитячих кімнат далі, а поки розглянемо правила облаштування простору для дітей на наступних прикладах.

Дитячі кімнати: дизайн, фото
Дитячі кімнати: дизайн, фото
дитячі кімнати дизайн фото
дизайн дитячої кімнати для хлопчика
дизайн дитячої кімнати для хлопчиків
дизайн дитячої кімнати для дівчинки
дизайн дитячої кімнати для діваток

Оформлення стін в дитячій кімнаті

В прикладах дитячих кімнат, втілених у життя, при виборі кольору можна зупинитися на світло-бежевому, саме він надасть атмосфері тепло і затишок. За основу бажано вибрати класичний стиль, без всіляких надмірностей і вигадок.

Зонування дитячої кімнати

Безсумнівно, при плануванні варто застосувати актуальний метод зонування: простір розділити на ігрову зону та зону, призначену для відпочинку. Але вони не існують окремо, а навпаки, доповнюють одна одну, гармонійно поєднуючись. Що ж повинно тоді розташовуватися в них?

У зоні відпочинку має бути розміщене ліжко, зручне і комфортне, а також функціональне. Тому додаткові вбудовані ящики не завадять, туди можна складати речі, іграшки та інші предмети.

А ось ігрова зона займає велику частину всього приміщення. Тут безпосередньо можна розташовувати спортивний куточок, що складається, наприклад, з каната, драбинки та інших елементів, а також робочої зони. Це в першу чергу, письмовий та комп’ютерний столи (якщо немає місця для обох, то можна розмістити все на одному, але тільки щоб це не заважало займатися), музичні інструменти. Таким чином, грамотний підбір меблів і правильне їх розташування сприятимуть своєчасному фізичному та розумовому розвитку, а також творчим здібностям.

Виникає питання: а як же розділити дві такі різні зони? Відповідь проста: зробити розмежування кольором, або ж, що набагато зручніше, придбати спеціальну ширму або стелаж. Там, до всього іншого, можна розташувати іграшки.

Оформлення стелі в дитячій кімнаті

Пильної уваги заслуговує і оформлення стелі. На ній бажано розмістити світильники і люстри таким чином, щоб більше світла припадало на другу зону.

Дитяча кімната: оформлення підлоги

Підлога має бути вистеленою тільки з екологічно чистих матеріалів (наприклад, паркетною дошкою).

Таким чином, кімната, виконана за таким проектом, буде світлою, сонячної, вона залишить тільки позитивні спогади в пам’яті мешкаючих малюків.


9 коментарів

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *