Ідеї міжкімнатних арок на фото

Міжкімнатні арки фото.

Як відомо, велику частину своєї культури римляни запозичили у греків. Але один архітектурний елемент до грецької спадщини вони все ж додали. Цей римський додаток до грецької архітектури називається арка, що на латині означає «вигин». Класична римська арка являє собою півколо, а в часи середньовіччя визнавали стрілчасті форми. В епоху Відродження архітектори знову повернулися до римського варіанту. Найбільш творчо до вирішення арочних прорізів підійшли архітектори, що працюють в стилі модерн – вільні поточні форми таких арок чудово виглядають як на фото, так і в реальності. Звичайно те, яку саме форму міжкімнатної арки вибрати, залежить від загального характеру інтер’єру. Спробуємо ж розібратися з цим нелегким вибором, адже від різноманіття форм і матеріалів арочних прорізів, представлених на фото фірм-виробників, просто розбігаються очі.

Як використовуються міжкімнатні арки в інтер’єрі?

На сьогодні арка – модний прийом рішення інтер’єру. Насамперед, вона ідеально підходить для створення інтер’єру відкритого типу, позначаючи межі різних функціональних зон, без втрати єдиного простору. Важко знайти фото з прикладом подібного інтер’єру, який не включає в себе арки того чи іншого виду. Просто невід’ємною частиною сучасного інтер’єру є міжкімнатні арки з витонченим підсвічуванням. Освітлення не тільки вигідно підкреслює арочний отвір, але і робить більш наочним кордон між функціональними зонами. Виконуючи арку в перегородці між кухнею та їдальнею, ми візуально збільшуємо обидві функціональні зони, при цьому залишаючи їх на своїх місцях. Так само органічно міжкімнатний арочний отвір буде виглядати між вітальнею і передпокоєм.

Як зробити міжкімнатну арку?

Найпростіше виготовити арочне творіння із гіпсокартону – після зашивання каркасу цим матеріалом, фінальну обробку арки можна створити якою завгодно. Її можна обшити деревом або обклеїти по периметру смугою з гіпсокартону і покрити венеціанською штукатуркою під мармур. Дуже ефектно виглядає оздоблення арки мозаїкою, до того ж, фото з прикладами таких рішень ще залишаються досить рідкісними. Так що мозаїчний міжкімнатний арочний отвір надовго збереже оригінальність.

Арку можна зробити з дерева, каменю або цегли – кожен з цих природних матеріалів володіє своїми перевагами, але слід врахувати, що два останні матеріали додадуть цьому архітектурногму елементу деяку грубувату ваговитість. Включення до оформлення арки таких матеріалів, як скло, пластик і метал додасть їй сучасний вигляд – відповідно, форма такої пластиково-металевої арки так само повинна відрізнятися від класичної (наприклад, будучи зробленою у вигляді неправильного трикутника або трапеції).

Стильні міжкімнатні арки на фото.
Дизайн міжкімнатних арок - фото.
Ремонт і створення міжкімнатних арок - приклади фото.
Фото - міжкімнатні арки.
Міжкімнатні арки із освітленням на фото.
Деревяний декор міжкімнатних арок, фото.
Приклади фотографій міжкімнатних арок.
Міжкімнатні арки - фото.
Міжкімнатні арки фото в інтерєрі.
Інтерєр міжкімнатних арок для ремонту у квартирі.
Фото та вигляд арок між кімнатами.
Які в сучасній моді міжкімнатні арки? Приклади фото.

Функції та переваги

Підсумовуючи вищесказане, можна сказати, що роль міжкімнатної арки значно ширша, ніж позначення меж функціональних зон – вона може стати справжнім композиційним центром всього інтер’єру. Будучи по суті єдністю форми, простору, кольору і світла, арка здатна поєднати в єдине ціле всі елементи приміщення, в якому знаходиться. Сміливо включайте її в свої плани щодо внесення в квартиру свіжого струменя ремонту – вона виправдає найсміливіші очікування!


9 коментарів

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *