Все про мармолеум

Мармолеум - фото.

Ремонт поверхні підлоги в житловій квартирі і в промислових будівлях вимагає використання оздоблювальних матеріалів, які крім прекрасного зовнішнього вигляду повинні володіти високою зносостійкістю. І в цьому випадку можна придбати мармолеум – новий вид підлогового покриття, що відрізняється безпекою і відмінними характеристиками міцності. Мармолеум виготовляється з натуральних компонентів, основними з яких є коркове дерево, джут і рослинні смоли. Саме використання рослинних смол забезпечує матеріал бактерицидними властивостями, завдяки чому, мармолеум рекомендований до використання в дитячих установах і лікувальних комплексах.

Основні переваги мармолеуму

Мармолеум є різновидом лінолеуму, але на відміну від нього, особливо від його дешевих різновидів, володіє дуже важливою перевагою – повною безпекою і не токсичністю. До складу покриття входять натуральні компоненти, тому матеріал не виділяє токсичних комплексів, не має стороннього запаху і не провокує розвиток алергії. Купити мармолеум можна для укладання на підлогу в дитячих кімнатах, навіть якщо у дитини є різні алергічні реакції і захворювання.

Мармолеум самий міцний матеріал, він легко витримує велике навантаження, при цьому на ньому не залишаються вдавлення від ніжок важких меблів і техніки. Сучасне підлогове покриття, яке легко чиститься, не вступає в реакції з кислотами і лугами, тому будь-які неприємності, у вигляді розлитої фарби ,не залишають на підлозі плям і слідів. Матеріал пожежобезпечний – іскра, яка випадково потрапила на нього, не викличе поширення вогню по всій підлозі, а просто згасне.

Купити мармолеум можна, як для темних, так і для сонячних приміщень, він не вигорає під сонцем і не змінює свою структуру під впливом ультрафіолету. Фарбувальні пігменти проникають у всі шари покриття і тому стійкі до частої обробки миючими засобами. З поверхні покриття легко стираються жири і плями від їжі, тому господині все частіше воліють використовувати мармолеум на кухнях.

Мармолеум дозволяє втілити в життя практично будь-який дизайнерський задум, це допомагає зробити велику різноманітність кольорів і візерунків. Вибір поверхні матеріалу під дерево цілком зможе стати аналогом паркету різного кольору. З мармолеумом зручно робити ремонт будь-якої асиметричної підлоги – він виготовляється у вигляді плитки, панелей, монтаж яких не представляє особливої складності. Єдиний недолік – плитка досить крихка при транспортуванні і тому при купівлі мармолеуму, необхідно у магазині переконатися в цілісності будівельного матеріалу. Використання плиток мармолеуму дозволяє комбінувати кольори різних відтінків, домагаючись зонувати кімнати на різні ділянки.

Фото дизайну укладання мармолеуму

Укладання мармолеуму

Ремонт підлоги з використанням мармолеуму не представляє складності і може бути зроблений самостійно. Прикріплюється плитка на підлогу за допомогою мастики або спеціальним складом клею, можна купити мармолеум зі спеціальним замковим з’єднанням, завдяки йому не потрібно буде використовувати клеючі склади. Мармолеум укладається на попередньо вирівняну підлогу, його використання, звичайно ж, збільшує ремонт по часу, порівняно з лінолеумом. Але міцність матеріалу і його довговічність дозволять власникам приміщень не турбуватися протягом 15-20 років про необхідність заміни підлогового покриття. При цьому плитка і панелі легше укладаються в кути кімнат і на різні геометрично неправильні поверхні, тому мармолеум можна цілком укласти одному.

Основним виробником мармолеумів вважається компанія Forbo, вона займається випуском такого підлогового покриття вже не один десяток років і тому може навести приклади використання матеріалу – покладений на підлогу він зберігає свої властивості вже протягом двадцяти років. Купити мармолеум можна в багатьох будівельних магазинах, при цьому бажано орієнтуватися на відомого і перевіреного виробника. Незважаючи на високі міцні характеристики, виробники не радять використовувати мармолеум в сантехнічних кімнатах, тобто в приміщеннях з високим рівнем вологості.


Мітки:
2 коментарі

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *