Ремонт змішувача — самому чи викликати майстра?

Ремонт змішувача — самому чи викликати майстра

Ремонт змішувача в офісі, будинку або квартирі – велика і різноманітна група робіт. Сюди входить все, від заміни гусака або душового шланга, до встановлення нових прокладок. Також заміна звичайних і керамічних кран-букс, заміна картриджів в одно-важільних змішувачах і ремонт будь-яких з’єднань, включаючи протікаючі ексцентрики.

Технологія подібних робіт, на перший погляд, досить проста, тому багато власників намагаються відремонтувати змішувач в квартирі самостійно. Проте на цьому шляху їх чекає ряд неприємних сюрпризів, пов’язаних, як з браком необхідних інструментів, так і з браком навичок.

Ремонт змішувача у ванній і на кухні – можливі проблеми

Ремонт змішувача на кухні та у ванній може вимагати наявності таких інструментів, як розвідний ключ, різні викрутки, плоскогубці і шестигранники. На останній пункт варто звернути особливу увагу – адже технологія виготовлення сучасних одно-важільних змішувачів передбачає велику кількість сполук з шестигранним різьбленням, та ще й з різним діаметром.

Vidima, Grohe, Damixa, Blanco, Frap та інші крани при високій якості мають досить «ніжні» покриття, на яких при контакті з інструментом або при його зісковзуванні утворюються грубі неестетичні подряпини. Між тим, при тривалому використанні багато деталей, як двох, так і одно-важільних змішувачів намертво «прикипають» один до одного, і щоб їх роз’єднати, доводиться докладати значні фізичні зусилля. У результаті власники часом не тільки дряпають хромоване покриття, але і просто виламують прикипілу деталь. І бажання недорого, власноручно відремонтувати кран виливається в повну вартість нового змішувача.

Ремонт кульових змішувачів зробити важче, ніж звичайних «класичних», оскільки при однаковому діаметрі (35 або 40 мм) картриджі vidima, blanco, damixa, frap можуть розрізнятися за розташуванням отворів для води і деякими іншими параметрами. Більше того – навіть звичайна півдюймова прокладка на душ може виявитися неефективною через занадто великий внутрішній отвір або занадто малу товщину. І це – лише невелика частина проблем, з якими можуть постати власники несправних змішувачів.

Ремонт змішувача на кухні та у ванній від професіоналів

Послуги сантехніка від будь-якої компанії – простий і недорогий спосіб позбавитися від всіх турбот. Потрібно лише зателефонувати, повідомити адресу будинку, офісу або квартири в Києві і призначити зручний час візиту майстра – і майстри виконають всі роботи за доступною вартістю.

Розцінки прозорі, а якість завжди бездоганна. Професійні співробітники добре знайомі з технологією заміни будь-яких деталей змішувача, мають при собі весь необхідний інструмент і витратні матеріали (льон, стрічку ФУМ, прокладки різних діаметрів). Всі сантехнічні роботи виконуються за договором, надається гарантія. Ціна послуг точно відповідає ціннику. Фахівця можна запросити в будь-який район Києва, включаючи найвіддаленіші. Час призначається також будь який, хоча вихідні дні і нічні часи обговорюються окремо.

Ремонт кульових змішувачів і звичайних двоважельних кранів – більше не проблема. Просто потрібно викликати сантехніка, і зовсім скоро, не забруднивши рук і не витративши ні хвилини свого часу, можна буде користуватися полагодженим змішувачем.

Звертайтесь, телефонуйте, замовляйте – все буде зроблено недорого і якісно!


Один коментар

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *