Як замінити шланг до зливного бачка?

Як самостійно замінити шланг до зливного бачка?

Сама процедура заміни шлангу зливного бачка не займає багато часу і не складна, хоча на перший погляд і лякає звичайного господаря. Спочатку потрібно запастися новим шлангом високої якості і деякими інструментами. Саме високої, адже вода у зливний бачок надходить під високим тиском. Він має коштувати трошки дорожче (80-100 грн), але це нехай не лякає.

Перед купівлею нового шлангу для зливного бачка, варто зняти старий для зразку, щоб показати продавцю. Це тільки фахівці у сантехнічній галузі на око можуть визначити довжину та діаметр різьби шлангу. Але перед тим, як зняти старий шланг, потрібно перекрити водопостачання. Зазвичай кран знаходиться перед шлангом, або на загальному трубопроводі водопостачання холодної води.

Коли варто замінювати шланг на унітазі?

Закривши який, ми можемо сміло відкрутити за допомогою розвідного ключа шланг із двох сторін, біля бачка і на стику під’єднання до загального трубопроводу.

Якщо новий шланг для зливного бачка вже придбаний, то необхідно перевірити чи є у середині гайок прокладки.

Важливо! Ті прокладки, що продаються зі шлангом (вони чорного кольору) можна сміливо викинути, а варто купити силіконові, вони не дорогі, зазвичай по 2-4 грн.

Коли все перевірено, то починаємо встановлювати шланг, закручуючи гайки, так, як і знімали.

Замінюємо шланг біля бачка унітазу.

Але тут важливо плоскогубцями тримати сам шланг у місці його кріплення, щоб він не крутився разом із гайкою, так як він при перекручуванні може пошкодитися.

Важливо! Якщо шланг встановлюється на перехідник від унітазу із пластмаси, то надмірне зусилля застосовувати не можна, інакше пластмаса зламається.

На саму пластмасу варто намотати спеціальну ущільнювальну стрічку для пластмасових виробів (паклю).

Після встановлення шлангу можна увімкнути загальне водопостачання і подивитися декілька хвилин чи не капає вода. Можна на з’єднання намотати звичайний туалетний папір, якщо він через декілька хвилин буде сухим, то все добре, вода не підтікає, роботу по заміні шлангу виконали вдало.


3 коментарі

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *