Послуги сантехніка у Києві — професійна допомога!

Послуги сантехніка у Києві — професійна допомога

Послуги сантехніка – те, без чого сьогодні не може обійтися жоден киянин. Адже в сучасних квартирах, будинках чи офісах встановлено таку кількість різноманітного сантехнічного обладнання, що виникають з ним проблеми дуже часто. Та й коли вічно зайнятому жителю столиці займатися заміною крана або лагодити поточний унітаз, якщо весь день він проводить на роботі, у дорозі тощо.

Будинок – місце, де ми завжди хочемо відчувати себе комфортно і зручно. І на допомогу втомленим, обтяжений масою справ киянам приходять фахівці. Раніше при виникненні проблем з сантехнікою люди вважали за краще звертатися в ЖЕК. На жаль, такий підхід рідко себе виправдовував. По-перше, сантехнік приходив по викликам тільки в робочий час, та нерідко ще й спізнювався. Власнику доводилося годинами сидіти у квартирі. По-друге, співробітники ЖЕК найчастіше виявлялися не знайомі з сучасними технологіями і воліли мати справу з сантехнікою радянського зразка. Якість їх послуг була не на висоті, а ціни не радували.

Послуги сантехніка у Києві від професіоналів

Робота, яку не доводиться виправляти і якість, яким завжди залишаються задоволені клієнти – це послуги сантехніка від професійної компанії. На відміну від фахівців ЖЕК і сантехніків-приватників ми добре знайомі з усіма сучасними технологіями, працюємо з будь-яким устаткуванням і приходимо тоді, коли зручно клієнту. Ми пропонуємо замовникам широкий спектр послуг:

1. Проведення будь-якого дрібного сантехнічного ремонту в офісах і квартирах. Ви можете запросити наших співробітників для заміни прокладки, установки нової кран-букси або картриджа.

2. Окремі операції, такі, як — заміна змішувача, установка нового унітазу, мийки, джакузі або рушникосушки.

3. Проведення великого сантехнічного ремонту: заміна труб каналізації і водопостачання, комплексна установка нового обладнання, включаючи ванни, душові кабінки та водонагрівачі. Послуга включає в себе проведення розрахунків, а також складання плану розведення труб і оптимального розташування всіх приладів і агрегатів.

Вартість сантехніки – важливе питання, тому наші співробітники допомагають замовникам недорого придбати всі сантехнічні елементи та обладнання, від крана до унітазу. Адже ми співпрацюємо зі спеціалізованими магазинами, відмінно розбираємося в цінах і асортименті.

Послуги сантехніка в Києві здійснюються за договором. По закінченні робіт складається акт. Можливий, як готівковий, так і безготівковий розрахунок, при цьому вартість незмінно залишається доступною для будь-яких категорій населення.

Заміна труб у зв’язку з плановими ремонтними роботами або екстрене лагодження поламаного змішувача, установка рушникосушки або монтаж нової мийки на кухні – яка послуга вам не потрібна, ми зробимо все швидко, недорого і професійно. Телефонуйте, пишіть адресу і призначайте зручний час візиту – наші спеціалісти працюють для вас завжди, навіть вночі і в найважливіші свята!


Один коментар

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *