Насоси SCALA2, які підтримають постійний напір води

Насоси SCALA2 для водопостачання будинку.

Жителі заміських будинків незабаром зможуть забути про подачу води з крана ривками або тонким струменем, з шумом, з перепадами температури і ламанням побутової техніки із-за низького напору води. Концерн GRUNDFOS в 2016 році випустив на ринок поверхневу автоматичну насосну установку для водопостачання приватних будинків, під назвою — SCALA2. Це абсолютно новий продукт, здатний повністю вирішити проблему безперебійної подачі води.

Якщо в крані немає води?

З проблемою непостійного або низького напору води жителі заміських будинків постають регулярно. Роботу системи центрального водопостачання, яку часто встановлюють при будівництві невеликих котеджних селищ, забезпечує центральна насосна станція. Однак вона далеко не завжди справляється з навантаженнями.

Якщо будинок стоїть на одному краю селища, а станція розташована на іншому, і всі мешканці вирішили в один і той же момент прийняти душ, велика ймовірність, що помитися просто вийде, тому що напору у крані не буде. Не можна забувати і про те, що на селищній насосній станції може бути встановлене не найкраще обладнання, а трубопровід прокладений з помилками.

Ці нюанси впливають на якість напору води. При значенні менше 2 атмосфер в системі, одноразова коректна робота сантехприладів, пральної і посудомийної машин може виявитися неможливою. Техніка буде працювати з перебоями, недолік води буде призводити до частого перезапуску машинки, негативно впливаючи на впускний клапан і автоматику.

Зі схожими проблемами постають і жителі будинків з автономною системою водопостачання. Тут свій вплив чинять кількість точок водозабору в будинку і тип встановленого обладнання. Якщо система не має накопичувального резервуара або гідробака, то насосу потрібно якийсь час для того, щоб «дотягнути» воду зі свердловини або колодязя. Якщо ж резервний бак є, то через певний період роботи йому потрібен час на те, щоб знову наповнитися.

SCALA2 вирішить проблему

Нова насосна установка здатна докорінно змінити цю сумну ситуацію.

Справа в тому, що вона забезпечена вбудованим перетворювачем частоти і вбудованими датчиками. Саме це рішення дозволяє підтримувати постійний напір води у всіх точках водозабору, незалежно від їх кількості.

Обладнання володіє високими напірними характеристиками, але працює розумно. З одного боку, система помічає зміни в розборі води і прискорюється або сповільнюється, підтримуючи тиск постійним і комфортним. З іншого боку, такий спосіб роботи економить електроенергію. Виходить подвійний ефект — комфорт і економія.

Комплектна установка може працювати безпосередньо від водопроводу, підвищуючи тиск, або забирати воду з свердловин і колодязів глибиною до 8 метрів, водойм і накопичувальних місткостей.

Установка оснащена індикатором роботи насоса GRUNDFOS Eye і системою індикації помилок, які розташовані на панелі управління. Якщо раптом насос зупинився, визначити причину неполадки не складе зусиль.

Якість від GRUNDFOS гарантована!

Виняткова ситуація — все обладнання GRUNDFOS зроблено на високому професійному рівні з урахуванням переваг для звичайного домовласника. Це — висока якість, продуктивність і енергоефективність, й навіть серйозна сервісна підтримка.

Не є винятком і нова установка. Вона входить в перелік обладнання, на яке поширюється дія програми «Сервіс-24». У разі якщо раптом поломка потребує втручання фахівця, власник може звернутися по телефону «гарячої лінії», і неполадки будуть усунені протягом 24 годин.

Ця послуга доступна, як під час гарантійного періоду (тоді всі роботи будуть проведені безкоштовно), так і післягарантійного. В останньому випадку вартість робіт оплачується.

Встановити в будинку такий насос не складе особливих зусиль. Все обладнання вже зібрано в готову до запуску та експлуатації установку і не вимагає додаткових комплектуючих. У комплект поставки входять: інструкція, самовсмоктуючий насос (електродвигун з вбудованим перетворювачем частоти, датчик тиску, панель управління з індикацією помилок, мембранний напірний бак ємністю 0,65 л, зворотні клапани). Залишається придбати шланги і трубки.

Поверхнева автоматична насосна установка SCALA2 забезпечить будь-якому будинку комфортне водопостачання і високу енергоефективність.

Автоматична насосна установка SCALA2.

Переваги автоматичної насосної установки SCALA2

1. Технічні характеристики:

  • потужність 300-550 Вт;
  • напір 15-46 метрів;
  • витрата до 3,9 м³/год.

2. Підтримання постійного напору при змінній витраті. (Вбудований перетворювач частоти).

3. Функція захисту від циклічності.

4. Функція автозупинки після певного часу роботи.

5. Функція захисту від «сухого ходу» з автозапуском двигуна.

6. Повністю автоматизована робота обладнання.

7. Енергоефективність.

8. Низький рівень шуму, що не перевищує 47 дБ.

9. Економічне цінове рішення.

10. Легкий і швидкий монтаж.

11. Відсутність необхідності в додаткових комплектуючих: установка готова до експлуатації відразу після розпакування і монтажу.


Мітки:
Один коментар

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.