Підвісний унітаз: переваги, недоліки і розхожі міфи

Підвісний унітаз: переваги, недоліки і розхожі міфи

Підвісний унітаз – недавній винахід. Тому більшість людей дуже мало про нього знають. Більш того, в народі розгулялися різноманітні чутки і міфи про цю сантехніку. Давайте розберемося з усім цим і позбавимося від забобонів. Для початку – про реальні переваги підвісних унітазів.

Підвісні унітази — переваги і недоліки

По-перше, вони гарно виглядають – ніяких труб, «ніжок», бачків тощо. Особливо підходять ці вироби для ванних кімнат маленьких розмірів. Адже підвісна сантехніка не захаращує підлогу, і завдяки цьому весь інтер’єр стає легшим, а кімната (візуально) – ширшою і просторішою. Звичайно, тут мало одного унітазу. Бажано встановити й інші підвісні прилади, замість звичайних підлогових – біде, тумби для ванної, консольні умивальники або вишукані раковини з п’єдесталом.

По-друге, під підвісним унітазом легко прибирати, так і за чистотою бачка стежити не потрібно, оскільки він повністю захований. Є і ще одна практична перевага – підвісна сантехніка та меблі для ванної краще підійдуть, якщо в кімнаті працює система «тепла підлога». Матеріали виробів не будуть перегріватися і псуватися.

Недолік підвісного унітазу один – його вартість. Ціна самої чаші у більшості виробників вже практично зрівнялася з ціною стандартного підлогового унітазу. Але до настінного виробу доведеться докупити інсталяцію (каркас для кріплення). Установка «модного» унітазу теж обійдеться дорожче.

Міфи про підвісні унітази

А тепер перейдемо до вже згаданих міфів. Чесно кажучи, більшість з них схожі на справжні казки. Найстрашніша свідчить: якщо сісти на підвісний унітаз, він зламається, і Ви впадете разом з ним. Чи це Правда? Звичайно, ні! Хороші виробники закладають у свої вироби запас міцності до 400 кг! Тому при правильному монтажі підвісний унітаз буде триматися не гірше підлогового.

Другий міф: якщо зламається бачок, доведеться розбивати всю декоративну стіну і робити ремонт у ванній. Так от, бачок ніколи не зламається. Ні від чого йому там ламатися. А іржавіти він не може, оскільки пластиковий. Якщо ж, пошкодиться якесь з’єднання або зламається арматура, все можна полагодити через ревізійний люк у фальш-стіні. І ніяких ремонтів!

Третій міф говорить, що монтувати підвісні унітази надзвичайно складно. Це не так. Монтаж їх, звичайно, вимагає більше часу і зусиль (враховуючи ще й створення фальш-стіни), але нічого страшного в цьому немає. Таке повинен вміти робити будь-який сантехнік, а при бажанні цілком реально встановити підвісний унітаз своїми руками.

Джерело: https://uk.sifon.in.ua/


Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *