Установка піддону душової кабіни

Установка піддону душової кабіни.

Збірка душової кабіни будь-якої моделі зазвичай починається з піддону, який є основою конструкції. Сьогодні в магазинах Києва можна зустріти піддони різних форм і розмірів, з різних матеріалів, що дозволяє обладнати душ з повним комфортом. Правда, про зручність і безпеку при прийнятті водних процедур можна буде говорити тільки в тому разі, якщо роботи по монтажу проводяться в повній відповідності з усіма вимогами і нормативами. А це під силу тільки справжнім професіоналам.

У Києві, ряді інших міст такі послуги надає компанія «Сифон-Майстер». Вони виконують заявки з монтажу сантехнічного обладнання будь-якої складності в квартирах, котеджах, офісах і заміських будинках, і поки нарікань на їхні роботи не було ні в одного клієнта.

Установка піддону душової кабіни стандартних розмірів 90х90, оригінальних п’ятикутних конструкцій, з литого мармуру, сталі, кераміки або акрилу, з різними пристроями зливу – це робота їх фахівців, які добре знають всі нюанси монтажних робіт, добре розбираються в сучасних моделях сантехнічного обладнання, використовують спеціальні інструменти і новітні технології. Все це дозволяє надавати споживачу послуги на найвищому рівні і за дуже доступними цінами.

Монтаж піддону душової кабіни – швидко і якісно

Монтаж піддону душової кабіни серйозно відрізняється від монтажу технологічного гідробоксу у ванній кімнаті великих розмірів. Крім того, важливо підібрати найбільш прийнятний варіант за дизайном, кольором, матеріалом, вартості. А може бути, ви бажаєте встановити душовий куточок з піддоном? Хто краще за професіоналів підкаже, яку модель вибрати, як стильно і комфортно облаштувати ванну кімнату? Звертайтеся до нас, і ви отримаєте безкоштовну консультацію фахівців, а також кваліфіковану допомогу при монтажі за найдоступнішими цінами.

Ціни з докладним описом послуг і розцінками представлений на сайті компанії «Сифон-Майстер». Також усі необхідні дані ви можете отримати, зателефонувавши по телефону. Оператори компанії приймають заявки цілодобово, а майстри працюють без вихідних і святкових днів. При необхідності майстер приїде за адресою для виконання вимірів і уточнення усіх деталей з установки піддону душової кабіни!


Мітки:

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *