Як встановити гофру для унітазу?

Гофра для унітазу - встановлення або заміна

Гофра для унітазу – це спеціальний гнучкий пристрій відведення з пластику, призначений для з’єднання унітазу з каналізаційною трубою. Він може застосовуватися також для раковин, душових кабін або ванн. Можливість регулювання довжини деталі, а також міцність і гнучкість, дозволять проводити монтажні роботи навіть людям, які раніше не займалися подібною роботою.

Корисний термін служби гофри для унітазу буде визначатися її якістю. Ця деталь має доступну ціну, що дозволить без істотних витрат придбати надійну і довговічну гофру. Краще вибирати імпортні товари. Серед них є різновиди, в яких пластик доповнюється металевим дротом, що теж збільшує термін служби.

Процес первинної установки гофри

Коли санвузол знаходиться на стадії ремонту, і здійснюється встановлення нової сантехніки, то монтаж гофри робити потрібно до монтажу унітазу. Спеціально готувати до встановлення нову сантехніку не потрібно. Якщо ж унітаз уже встановлений, то необхідно відключити водопостачання в бачку. Покрокова інструкція до установки зводиться до таких пунктів:

1. Проводиться ретельне очищення випуску від речовин, нанесених раніше (цементна замазка, ущільнювач, а також з роками накопичений бруд і слиз).

Важливо! Якщо існують залишки сильно присохлого цементу, від них легко можна позбутися за допомогою зубила. Не можна допустити, щоб в трубах були присутні навіть мінімальні залишки будь-яких речовин, оскільки це в подальшому буде негативно позначатися на герметичності.

2. На зовнішню сторону випуску наноситься шар герметика. При надіванні труби відбудеться повний обхват горловини сантехнічного пристрою, і силікон виявиться непомітним, так як буде всередині стику.

3. Гофра надівається широким кінцем на випуск. Мінімальний край повинен становити 0,5 сантиметрів. Круговими рухами гофра розправляється для виключення перекосів в її розташуванні.

4. Виділяється час для того, щоб герметик міг повністю висохнути.

5. Унітаз кріпиться на передбачене для нього місце і закріплюється гвинтами.

В зливний отвір розташовується ущільнювач до упору, всередину наноситься герметик.

Перед початком експлуатації сантехніки необхідно перевірити герметичність. В унітаз заливається близько 10 літрів води і перевіряється стан гофри – зовнішня частина повинна залишатися сухою.

Заміна гофри

Гофра для унітазу потребує своєчасної заміни з різних причин. Для того, щоб встановити нову, потрібно знати розмір перехідника. Вони бувають короткими, середніми і довгими. Тільки у випадку правильного вибору можна розраховувати на довгий термін експлуатації.

Поміняти гофру на унітазі можна в 4 простих кроки.

1. Проводиться зачистка деталей сантехніки від нанесених раніше матеріалів для скріплення або шару герметика. Проводити чистку потрібно ретельно і якісно.

2. Край труби вставляється в горловину унітазу до упору.

3. Інший кінець труби надівається на відведення зливу.

4. Герметичність конструкції знову потрібно перевірити зливом значної кількості рідини.

Уважно вивчивши етапи встановлення гофри на унітаз, можна виконати цю роботу самостійно.

Далі про автоматику для опалення.


3 коментарі

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *