Заміна сифона

Заміна сифона майстрами.

Заміна сифона – на перший погляд, операція нескладна. Тому багато хто воліє виконувати її самостійно. І… виявляють, що це не так-то просто зробити. Найчастіше проблемою стає підтікання води з сполук. Причому, добре, якщо протікання помічене відразу. Трапляється, що господарі випробують новий сифон, не помічають дрібних крапель, які виступають в галузі різьби, починають користуватися, і помічають, що щось не так, тільки коли на підлозі квартири утворюється калюжа, а сусіди знизу скаржаться, що їм затопили весь будинок.

Робота по установці сифона, як, втім, і будь-яка інша робота, пов’язана з ремонтом та заміною сантехніки, вимагає терпіння, акуратності й ретельності. Тому, щоб не витрачати свій час і нерви, та не наражати на небезпеку затоплення офіс або квартиру, простіше і надійніше звернутися до справжніх фахівців і викликати сантехніка.

Установка сифона у ванній

Кияни для проведення подібних робіт сьогодні все частіше звертаються в нашу компанію. Чому? Тому що ми пропонуємо не тільки якісний сервіс, але і доступні ціни на всі послуги, виконуємо роботи за договором і видаємо клієнту відповідний акт. Таким чином, замовник може бути абсолютно спокійний – у нього на руках є документи, що підтверджують наші гарантійні зобов’язання. А ми, в свою чергу, опиняємося зацікавлені в тому, щоб всі послуги були надані на найвищому рівні.

Заміна сифона під раковиною, у ванній, на кухні або в душовій кабіні – яка послуга потрібна, наші співробітники прибудуть в будь-який район Києва точно в той час, який ви вкажете, проведуть всі роботи швидко, професійно і якісно.

Заміна сифона

В квартирі встановити новий сифон на кухні простіше, ніж під ванною або душовою кабіною. Але і тут існують певні нюанси, пов’язані, як з правильним вибором сантехніки, так і з деякими технічними моментами. По-перше, для кухні не годяться звичайні гофри – вони будуть швидко забиватися жиром і дрібними харчовими відходами. Необхідний пляшковий сифон, який можна легко почистити. По-друге, проміжні сполуки такого сифона не варто «садити» на герметик, як роблять деякі домашні майстри-самоучки, в такому випадку його буде просто неможливо розібрати при забрудненні, і доведеться встановлювати новий.

Роботи по встановленню нового кухонного сифона наші майстри виконають оперативно і недорого, позбавивши від всіх проблем, пов’язаних з необхідністю дотримання технології по установці. Та ще й порекомендують належний виріб – якісний, зручний у використанні, недорогий і довговічний.

Заміна сифона душової кабіни і сифона під ванною – більш складна і копітка робота. Доводиться проводити всі операції в тісноті, в умовах поганої видимості. Та й підбір сантехнічного виробу в таких випадках вимагає професійного підходу. Необхідно вибрати сифон, який підійде «за місцем», адже в якихось ситуаціях оптимальним варіантом буде вертикальний злив, а в якихось горизонтальний. Більшість сучасних ванн мають переливний отвір, отже, у таких випадках потрібен сифон з переливом. Та ще й злив води з пральної машинки потрібно організувати.

Проведення робіт нашими фахівцями позбавить вас від головного болю з приводу підбору відповідного сифона і довгої метушні з патрубками, прокладками й іншими деталями. Ми допоможемо вибрати належний варіант, виконаємо всі роботи по установці нового виробу і видамо на руки акт. Просто зателефонуйте – ми все зробимо, а ви будете користуватися ванною, душовою кабінкою або кухонною раковиною, не відчуваючи жодних незручностей та не боячись протікання.


Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *