Екскаватор – незамінний помічник будівельника

Екскаватор – помічник будівельника.

Екскаватор – незамінний помічник в проведенні земляних робіт. Успішне функціювання екскаватора позитивно впливає на темпи сучасного будівництва!

Екскаватори планувальники використовуються в важкодоступних місцях. Гідравлічні, на автомобільних шасі, з телескопічною і гидроскопічною стрілою – всі вони мають достатню швидкість пересування, високу маневреність і прохідність, що робить їх універсальними машинами для проведення земляних робіт в умовах промислового, міського і сільського будівництва.

Вони призначені для розробки не мерзлих ґрунтів 1 – 4 категорій, а також заздалегідь розпушених мерзлих ґрунтів. Екскаватори нового покоління забезпечують максимальну продуктивність завдяки потужному двигуну з електронним управлінням. До того ж, вони мають низьке споживання палива.

Пневмоколісні і колісні екскаватори служать для впорядкування будівельних майданчиків. Екскаватори цього типу призначені для виконання багатофункціональних будівельних робіт. Пневмоколісні екскаватори були розроблені спеціально для використання у сфері утилізації металобрухту і відходів. Вони чудово підходять для завантаження – розвантаження матеріалу.

Додаткове устаткування для підключення гідромолота або гідроножиць забезпечує простоту експлуатації і розширює можливості сучасних екскаваторів.

Екскаватор-бульдозер виконує риття траншей, невеликих котлованів, завантаження ґрунту, згрібання сміття і інших подібних робіт, а також всі земляні, екскаваторні і навантажувально-розвантажувальні роботи на ґрунтах 1 і 2 категорій.

Одним з багатофункціональних агрегатів є сучасний екскаватор-навантажувач. Його особливість в тому, що при зміні ковша на гідромолот він перетворюється на незамінний інструмент при розбиранні застиглого бетону, асфальту тощо.

Далі про ековату.


Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *