Нова система обшивки стін з поліпшеною ізоляцією

Обшивка стін з поліпшеною ізоляцією.

Компанія Composite Panel Building Systems (CPBS) недавно оголосила про випуск нової системи зовнішньої обшивки стін, яка сприяє поліпшенню енергетичної ефективності існуючих будівель і житлових будинків, а також нових будівельних проектів. Нова система під назвою C-SIS, що поєднує в собі ізоляцію, повітряно-водний бар’єр, структурні компоненти та дренажну панель, може бути легко встановлена на вже існуючий каркас.

По суті, система обшивки стін C-SIS призначена для заміни фанерної обшивки, традиційно використовуваної в каркасно-щитовому житловому будівництві. На відміну від фанерної обшивки, яка забезпечує лише мінімальний захист від дощу та вітру, нова система добре захищає від проникнення холоду. Як стверджує компанія, облицювання товщиною 2,85 сантиметрів має коефіцієнт теплопередачі R=6, збільшуючи загальні показники по теплоізоляції будинку з R=15 до R=21, це без будь-яких додаткових витрат. А система обшивки З-SIS товщиною 5,40 сантиметрів має теплоізоляційні властивості R=12, що дозволяє збільшити відповідні показники будинку до R=27.

Стінова панель має хімічно герметизовану зовнішню оболонку з армованого скловолокна і термореактивного полімеру (FRT-полімер), яка володіє стійкістю до вологи і утворення цвілі. Завдяки тому, що стінові панелі поставляються повністю готовими до установки, використання системи C-SIS дозволяє значно скоротити терміни будівництва або ремонту, економлячи при цьому на витрати, робочу силу і збільшуючи енергоефективність будівлі.

Як відзначає компанія CPBS, система обшивки стін C-SIS виготовляється без застосування хімічних склеювальних складів і відповідає вимогам «зелених» будівельних стандартів LEED і NAHB. На веб-сайті виробника вказується досить великий список переваг нового продукту, в їх числі:

  • завдяки водно-повітряному ізолюючому шару, панелі можуть виступати в якості парової мембрани;
  • за рахунок відсутності клеєних компонентів, панелі не схильні до розшарування;
  • можливість використання будь-яких матеріалів для фінішної обробки панелей, включаючи сайдинг, цеглу і штукатурку;
  • повне усунення так званих “містків холоду”, через які тепло з приміщення йде назовні, знижуючи теплоізолюючі характеристики будівлі;
  • скорочення витрат на кондиціювання і обігрів приміщення на 20-30 відсотків.

І головна перевага – забезпечує швидку окупність за рахунок збільшення енергоефективності будівлі.


Мітки:
Один коментар

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *