Що таке фасадні системи?

Що таке фасадні системи - особливості і переваги

Будівництво будинку – це справа копітка і відповідальна. В процесі роботи необхідно дотримуватися певних правил і вимог, без яких домогтися бажаного результату практично неможливо.

Особливості фасадної системи

В процесі будівництва будинку необхідно пам’ятати про те, що без фасадної системи обійтися просто неможливо. Але що ж це таке?

Це спеціальна система облицювання фасаду та покрівлі будівлі. Завдяки такому методу можна захистити будинок від негативних впливів.

У роботи фасадної системи є головний принцип – це вільна циркуляція свіжого повітря, за допомогою якої можна продовжити термін служби різних елементів і поверхонь. Монтаж фасадних систем можна проводити як влітку, так і взимку, так як здійснюється безперервний процес вентиляції.

Складається сучасна фасадна система з каркаса, який може бути виконаний з алюмінію або сталі. Цей елемент прикріплений за допомогою спеціальних кріпильних кронштейнів.

Також у фасадній системі присутній утеплювач і матеріал для облицювання. Елементи заповнення бувають непрозорими і світло-прозорими, а їх вибір залежить від індивідуальних потреб власника будинку.

Особливості фасадної системи.

Щоб втілити в життя будь-яку ідею, можна користуватися склом різного кольору і форми. В результаті готова споруда виходить оригінальною і незвичайною.

Процес монтажу фасадних систем не вимагає особливих навичок й умінь, тому можна впоратися з роботою самостійно. Але, щоб уникнути помилок і неточностей, краще все-таки звернутися до професіоналів.

Переваги фасадних систем

Головними особливостями такого варіанту ми розібралися. Але які ж переваги фасадних систем можна виділити:

  • до поверхні несучої стіни немає строгих вимог, тому не доведеться попередньо її вирівнювати;
  • за допомогою фасадних систем можна замаскувати дефекти і нерівності стін;
  • ми зможемо зберегти тепло всередині будівлі і затримати сторонні звуки;
  • встановити фасадну систему можна як влітку, так і взимку;
  • прослужить така система досить довго – приблизно півстоліття.

Це основні моменти, які стосуються сучасних фасадних систем. Якщо є бажання встановити їх, то можна отримати масу приємних переваг.


Один коментар

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *