В Європі запущено проект по розробці покращених ізоляційних матеріалів

Запущено проект по розробці покращених ізоляційних матеріалів

Використання сучасних ізоляційних матеріалів стає сьогодні загальноприйнятим стандартом у будівельній індустрії, який застосовується для  скорочення енергоспоживання та експлуатаційних витрат. Тому не дивно, що попит, що постійно зростає на подібні матеріали, спонукає виробників до поліпшення їх експлуатаційних характеристик.

У цих же цілях недавно в Європі стартував новий спільний проект за участю великого європейського виробника ізоляційних матеріалів ROCKWOOL International A/S та Нано-наукового центру від університету Копенгагена. Передбачається, що партнери вивчатимуть ізоляційні матеріали на атомному рівні і розроблять рішення, яке сприятиме не тільки зниженню витрат, а й скороченню наслідків глобального потепління клімату. Проект здійснюється за фінансової підтримки Данського національного фонду передових технологій.

Ізоляційні матеріали, вироблені компанією ROCKWOOL International A/S, виготовлятимуться з мінеральної вати і використовуватимуться для ізоляції будівель і промислових об’єктів по всьому світу. Звичайно, ці матеріали, як і будь-які інші, використовувані в будівництві, матимуть свій термін придатності. Однак, збільшення товщини ізоляції не завжди приводить до позитивних результатів, оскільки в цьому випадку ізоляційні матеріали стають більш ресурсомісткими і важкими, що негативно позначиться на міцності будівельної конструкції у цілому.

Саме продовженням терміну експлуатації, зменшенням витрат на виробництво, а також поліпшенням експлуатаційних характеристик ізоляційних матеріалів займуться партнери в рамках проекту.


Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *