Використання клею для укладання газобетонних блоків

Клей для газобетонних блоків.

В умовах сучасного будівництва все частіше застосовується альтернатива цеглі – газобетонні блоки. За допомогою цього матеріалу вдається прискорити терміни зведення об’єктів і підвищити теплоізоляційні властивості конструкцій. Щоб якість будівельних робіт була бездоганною, необхідно дотримуватися всіх технологічних умов і використовувати при кладці готових газобетонних блоків — спеціальний клей.

Склад клею

Розроблений склад складається з декількох компонентів, які характеризуються підвищеною міцністю і малою теплопровідністю. Основою і головною складовою клею для укладання газобетонних блоків є портландцемент.

Другим компонентом є абсолютно чистий без домішок пісок самої дрібної фракції. Завдяки йому можна створити на поверхні блоків дуже тонкий шар клею, що дозволяє економно витрачати даний будівельний матеріал. Звичайні цементні суміші, використовувані для кладки, мають у своєму складі крупно-дисперсний пісок. Із-за цього виходить досить товстий шов клею на блоках із газобетону.

Щоб клеюча суміш була пластичною і рівно заповнювала всі шорсткості поверхні, до її складу включено полімерні добавки. А спеціальні речовини-модифікатори оберігають його від розтріскування при різких коливаннях температур.

Характеристики клею

Склад клею по фізико-хімічним властивостям наближений до складу самих газобетонних блоків. Ця особливість дозволяє робити скріплюваний шар тонким, але дуже міцним. Підсумкова конструкція виходить, як моноліт і характеризується підвищеною міцністю.

Тонкий шар скріплюваного складу забезпечує дуже малі втрати тепла під час експлуатації об’єктів, побудованих із газобетонних елементів. Його товщина (від 2 до 5 мм) у кілька разів відрізняється від товщини цементного шару між цеглою або структурними елементами іншого будівельного матеріалу. Це є безперечною перевагою клею з портландцементу.

А ще клей для укладання газобетонних блоків характеризується високим показником антифризності. При знижених температурах повітря суміш не втрачає своїх властивостей. Ця якість зберігається в сухому і в розведеному стані. Стійкість до низьких температур дозволяє не зупиняти будівельні роботи навіть при невеликих морозах. Температурний поріг у клею різної марки відрізняється і залежить від точного складу, що використовується виробником. Тому перед початком будівельних робіт, необхідно повністю ознайомитися з доданою інструкцією.

З’єднання з модифікаційною фракцією клею зберігають всередині шару розчину вологість і тим самим оберігають самі блоки від підвищеної вологості. Враховуючи, що газобетон – матеріал пористий, обмеження попадання вологи всередину є дуже важливим для збереження теплоізоляції.

Клей для газобетонних блоків

Таким чином, використання спеціального клею для укладання газобетонних блоків є раціональним і економічним рішенням для кладки, як внутрішніх, так і зовнішніх стін. Цей матеріал зручно та вигідно використовувати при будівництві об’єктів різного рівня.


Один коментар

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *