Яким буває розчин для кладки цегли?

Розчин для кладки цегли.

Вибираючи розчин для кладки цегли важливо врахувати безліч нюансів. Адже від цього буде залежати надійність самої будови, довговічність кладки стін і безліч інших факторів. Вибирають його в залежності від того, який при будівництві матеріал має застосовуватися, а також від рівня вологості в приміщенні і температури повітря. Наприклад, якщо розчин не призначений для підвищеної вологості, то не слід його застосовувати для ванної кімнати, бо не можливо буде розраховувати на довговічність будівлі.

Найчастіше, будівельники зупиняють свій вибір на стандартному цементному розчині — це правильне рішення. Складається такий розчин, безумовно з цементу, мінеральних речовин і спеціальних хімічних добавок, які надають розчину міцність, надійність та високу якість. Такий розчин відрізняється від будь-яких інших відмінною міцністю. Ні який інший розчин не здатний витримати такі навантаження, які витримує він. Відмінно скріплюється з матеріалом, тому його так часто і використовують у “важких” будівлях.

Розчин для кладки цегли з цементної суміші відмінно витримує різкі перепади температур, а також низькі температури і високу вологість. Наносити шар такого розчину можна в межах від 0,5 до 4 сантиметрів. Але варто додати в цементний розчин пісок та вапно, і він перетворюється в вапняно-цементну суміш. Вже така суміш здатна відмінно проводити тепло, та й сам розчин замішується дуже просто. Для того, щоб такий розчин володів чудовими експлуатаційними характеристиками, важливо запам’ятати, що шар такої суміші не повинен перевищувати трьох сантиметрів. Це зауваження важливо запам’ятати.

Крім перерахованих вище розчинів існує ще клейовий розчин для кладки цегли. Він не менш якісний, а навіть навпаки, має велику кількість важливих переваг. До складу його входять різні в’яжучі елементи та цемент. Він володіє високою стійкістю до підвищеної вологості, а ще дозволяє робити самі тонкі шви, товщина яких менше одного міліметра. За рахунок цієї мінімальної товщини швів, не вдається пройти холодному повітрю.

Останнім часом, все частіше почали застосовувати кольорові суміші. Відрізняються вони від звичайних класичних тільки додаванням барвників. Барвних речовин у самому розчині повинно бути не більше 8%-9%. Перевага кольорового розчину в тому, що він має безліч різних кольорів, які дозволяють втілити в дизайні будинку всі задумані ідеї. Ще важливо, такий розчин висихає за маленький проміжок часу. А це значно скоротить час будівельних робіт.


Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.