Зварні віконні решітки

Зварні віконні решітки.

Будинок – це надійний тил від непроханого гостя або холоду, який зобов’язаний радувати свого господаря гарним оздобленням і зовнішнім виглядом. Зварні решітки, які присутні на вікнах перших, других поверхів, забезпечать безпеку мешканців.

Особливості конструкцій таких пристроїв постійно вдосконалюються. Але чим може вражати звичайна металева решітка? Сучасні зварні віконні решітки являють собою досить функціональне та естетичне доповнення до загального фасаду будинку.

Дані вироби з міцних сталевих прутів складаються з труб і рам або ж, більш товстих прутиків металу. Простір майбутньої решітки заповнюється спочатку промальованими ескізами. Створення візерунків з металевих прутів базується на таких чотирьох головних видах: діагональні стержні, розміщені на сітці; а також вертикальні стержні; візерунки, створені на кільцях; прямокутна сітка.

Конструкція рами створюється у вигляді прямокутника, враховуються габарити віконного отвору. Це глухі грати. Якщо решітка розроблена з урахуванням відкриття вікна, то у неї більш складна форма. Для розпашних виробів може передбачатися установка засувок, замків або петель.

Зібрана конструкція ґрунтується, потім покривається антикорозійними складами, фарбується. Зелені, жовті та коричневі кольори ажурних сталевих візерунків привнесуть насичену колірну пляму на сумовитих фасадах будівель. При дії вітру, повітря, дощу, покриття на решітці буде руйнуватися. Сучасні засоби захисту забезпечать збереження якості матеріалів протягом двох-трьох років. При весняному прибиранні, обов’язково в оселі перевіряється цілісність верхнього шару покриття на прутах.

Виробники віконних решіток пропонують замовникам цікаві індивідуальні підходи до розробки візерунків, якими заповнюється між трубний простір. Вимірювання прорізів вікна проводяться лише фахівцями, вони потім встановлять такий захисний і декоративний елемент на вікно.

Металеві решітки на вікна.

Якщо вибирати модель зварної віконної решітки, то слід передбачити і пожежну безпеку. Віконні декоративні елементи при непередбачених обставинах не повинні стати перешкодою для людей, які тікають від пожежі.


Один коментар

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *