Китай вкладе $53 млрд в інфраструктуру Бразилії

Китай вкладе $53 млрд в інфраструктуру Бразилії

В ході недавнього офіційного візиту прем’єр-міністра Китаю Лі Кецяна в найбільшу країну Латинської Америки, він і президент Бразилії Ділма Русеф домовилися про колосальні інвестиції Піднебесної в бразильську економіку. Загалом вони складуть $53 млрд. Чимала частина цієї суми піде на капітальний ремонт та розвиток інфраструктури країни. Це особливо необхідно в світлі того, що в майбутньому році Ріо-де-Жанейро буде вперше приймати у себе Олімпійські Ігри.

Піднебесна, зокрема, буде брати участь в амбітному проекті будівництва через весь континент залізниці протяжністю понад 3,5 тисячі кілометрів. Вона з’єднає найбільше місто-порт Бразилії Сантос і тихоокеанський порт Іло на півдні Перу. Вартість будівництва дороги складе $10 млрд.

В даний час обсяг торгово-економічних зв’язків між двома країнами оцінюється більш ніж в $83 млрд. І це тільки початок. Обидві сторони, які є членами БРІКС, говорять про «нове покоління» китайських інвестицій в економіку Бразилії, в першу чергу в інфраструктуру і важку промисловість.


Один коментар

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *