У «Світі асфальту» побували дорожники з 50 країн

Виставка Світ асфальту з інноваційними технологіями

Найбільша міжнародна виставка-конференція «Світ асфальту» пройшла в м. Балтимо-ре (США). Її девізом став слоган «Асфальт — основа для інновацій». Головні організатори і спонсори цього щорічного заходу — Американська асоціація виробників обладнання (AEM) і Національна асоціація асфальтового покриття (NAPA). «Світ асфальту» традиційно включає в себе велику експозицію обладнання, техніки і матеріалів для дорожнього будівництва. Одночасно з виставкою в рамках конференції проходять виступи, круглі столи та семінари провідних фахівців галузі.

Загальне число відвідувачів «Світу асфальту» в цьому році перевищило шість тисяч осіб. Близько 85% з них — професіонали, що займають в своїх компаніях керівні посади, більше третини — президенти, віце-президенти або генеральні директори корпорацій і організацій, пов’язаних з будівельним бізнесом, з усіх штатів країни, а також представники понад 50 держав світу.

Експонати виставки, в якій брали участь майже 400 виробників, зайняли площу в 12 тисяч квадратних метрів. В залі були представлені новітні зразки обладнання, інноваційні технології для асфальтової індустрії. Серед них — засоби виробництва і утилізації асфальту, техніка для ремонту тротуарів, контрольне та випробувальне обладнання для будівництва доріг. Площа перед виставковим павільйоном також стала частиною виставки: там демонструвалися в дії новинки дорожньої техніки і можливості її оптимального використання при знятті старого і укладання нового покриття.

У майбутньому році «Світ асфальту» пройде на півдні США, в столиці штату Теннессі — м. Нешвіллі.


Один коментар

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *