Закінчено будівництво першого у світі мосту із переробленого пластику

Побудований перший у світі міст з переробленого пластику.

Нещодавно шотландська компанія “Vertech” завершила будівництво першого в Європі 90-то футового пішохідного мосту, який виготовлений з 50-ти тонн пластикових відходів. Ширина мосту складає 2,7 метри.

Як стало відомо побудований через річку міст підлягає сто-відсотковій переробці і досить міцний, щоб витримати навіть важкі транспортні засоби.

Цей міст вимагає мінімального технічного обслуговування. Дійсно, його не потрібно фарбувати, він володіє винятковою стійкістю до появи іржі та корозії. Пластикові елементи мосту були побудовані поза межами будівельного майданчика, а потім були зібрані воєдино всього за чотири дні! А весь процес будівництва мосту зайняв менше двох тижнів.

Компанія впевнена, що цей новий перероблений матеріал зробить революцію в майбутніх технологіях будівництва мостів. На її думку, пройшли ті часи, коли зведення мосту займало роки і при цьому використовувалася величезна кількість сталі й інших матеріалів, а також витрачалися природні ресурси.

Звичайно, зовні цей пластиковий міст, можливо і виглядає не так презентабельно, як деякі інші «зелені» мости. Зате він є чудовим зразком нових технологій у будівництві, за допомогою яких можна зменшити кількість пластикових відходів у світі, перетворюючи їх у стійкий і екологічно чистий будівельний матеріал.

В даний час ця ж компанія розробляє новий листовий матеріал із пластикових відходів на основі своєї технології, який може стати гідною альтернативою таких досить поширених сьогодні будівельних матеріалів, як фанера, ламінат тощо.


Один коментар

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *