Що таке акумулятори для сонячних батарей?

Акумулятори для сонячних батарей.

Акумулятори для сонячних батарей дозволяють користуватися електроенергією, отриманою з енергії сонця, навіть в похмурі дні, або в нічний час, забезпечуючи роботу електроприладів незалежно від будь-яких обставин. Вони дозволяють забезпечувати електрикою об’єкти будівництва або вже зведені будови в районах, де ще немає електропостачання, або спостерігаються часті перебої з його подачею.

З допомогою акумуляторів для сонячних батарей можна забезпечити роботу:

  • системи опалення;
  • електричних приладів і обладнання;
  • вирівнювати напругу в електричній мережі.

Саме властивість вирівнювати напругу в мережі, зробила акумулятори для сонячної батареї одними із найбільш витребуваних приладів, що використовуються для роботи сонячної електростанції.

За їх допомогою можуть працювати:

  • джерела освітлення;
  • системи відеоспостереження;
  • системи сонячних електростанцій;
  • побутові прилади;
  • вентиляційні системи;
  • джерела безперебійного живлення тощо.

Як вибрати акумулятор для сонячної батареї?

Вибирати акумулятор для сонячної батареї необхідно виходячи з того, який хімічний елемент лежить в основі акумулятора, яка його ємність, а також яка вихідна ємність всього приладу. Не варто залишати без уваги і такий параметр, як вартість приладу, оскільки більшість покупців нерідко ґрунтуються на свій вибір саме на цьому.

Крім цього варто брати до уваги такий фактор, як експлуатаційний термін, на який розрахований цей прилад. Чимале значення мають і умови його експлуатації (сухе або вологе приміщення, ймовірність різкого коливання температур, а також те, чи буде для приладу відведено окреме приміщення або ні). Ця характеристика дуже важлива для тих, хто наважився купувати акумулятор, колишній у вживанні. Такими приладами можна успішно користуватися тільки за умови, якщо вони правильно експлуатувалися. Не нові прилади можна відновлювати, а також використовувати, глибоко розряджаючи і часто перезаряджаючи, чого побоюються власники нового обладнання.

Використання нових приладів – поширена практика. В інтернеті є чимало оголошень про продаж колишніх в експлуатації. Вибираючи відповідну модель з них, важливо дізнатися у власника максимум інформації про те, як використовувався прилад.


2 коментарі

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *